Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr piercinggel rendelkező...

Orr piercinggel rendelkező emberek válasza érdekelne, fájdalmas? Meddig gyógyul? Látszik nagyon a lyuk, ha ki veszitek?

Figyelt kérdés

Orr piercingen gondolkodom, vannak már piercingek a füleimben, de az arc azért mégis más. Tudom jól, hogy 40 évesen már nem biztos, hogy viselni szeretném.. Ha ki veszem látható a lyuk vagy nyomtalanul be tud forrni?

Köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 24. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám fájdalmasnak, inkább kellemetlennek. A gyógyulási idő mindenkinek más. Ha sokat piszkálod, cseréled, akkor hosszabb ideig fog tartani. Ha kiveszed, látszik a lyuk, de pár nap/hét alatt be tud forrni (ha még friss, akkor 1nap alatt is be tud)
2019. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nevezném fájdalomnak azt az érzést amikor szúrják, nekem 1 napig fájt. A lyuk meg látszik, de gyorsan be tud forrni.
2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szúrás nagyon fájt, de az csak egy pillanatig tart, meg mindenkinek más a fájdalomküszöbe. A lyuk gyorsan beforr, de még mindig látszik a nyoma (2 éve vettem ki), de nem feltűnő.
2019. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Karikát szeretnék bele rakatni, oldalra. Remélem, ha pár év után megunnám szépen be forr majd.
2019. ápr. 25. 08:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legfájdalmasabb piercing de elég vastag a porc az orromban és "ívesre" szúrta a srác szóval a szúrás felénél szöget váltott (kampós végű piercingnél jól jön) de a legtöbb ember akit láttam simán bírta. Hát, olyan 2-3 hónap azt hiszem mire teljesen begyógyul de emberfüggő, illetve pl titán ékszerrel gyorsabban gyógyul, meg nekem pl karikával minden piercing tovább tartott míg begyógyult.

Egy pici pötty valszeg marad utána ha sokat hordod de nem kell egy tátongó lyukra gondolni.

2019. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek! Köszönöm! 🤗
2019. ápr. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!