Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyíregyházán ingyen piercing...

Nyíregyházán ingyen piercing szúrás?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy ha valaki háznál vagy valahol.. és ingyen :S sajnos nincsen most pénzem, és van piercingem és tragust szeretnék.. csak a szúrás kell :) köszii
2010. júl. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
engem meg valaki meglökhetne egy ingyen házzal vagy autóval.
2010. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
húú de tudtam, hogy lesz valaki aki rosszmájú és egy aljas szívtelen dög :)
2010. júl. 5. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:

vegyél branül tűt //patikákban asszem lehet kapni//

és szúrd ki magadnak :)vagy kérj meg egy havert :D

15/L

2010. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van itthon, de nem mertem a porcon átszúrni meg nincsen fagyasztóspray-em :s
2010. júl. 6. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
idegentől kajak elfogadnád az ingyen szúrást..? szerinted ki csinálja ingyen? ne legyél már veréb. nincs pénzed? ha akarsz pc-t gyűjts rá. ennyi, semmi sincs ingyen, max ismerőstől és baráttól. ha nincs olyan ismerősöd aki ezzel foglalkozik, ne is álmodj arról, hogy ingyen, NORMÁLISAN megcsinálják. és igen, én is rosszmájú és szívtelen aljas dög vagyok, aki ilyenekkel foglalkozik és leszakad a pofám, hogy valaki ingyen kérné.
2010. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor csak fagyaszd le (jég pl.) :D:D én eddig porcba mondjuk nem szúrtam, de fülcimpámba szúrtam már, jéggel érzéstelenítve, ráadásul nem is branültűvel. valamikor gombostűvel, de az túl vékony volt, máskor biztosítótűvel, nem volt vele komolyabb gáz.
2010. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jesszum pepi ez a hülye mért linkelte be magától, hogy biztosító? :D:D wááá. bocsi, biztos automatán belinkeli az ilyet..
2010. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

ha esetleg még nem csináltattad meg most ebben az üzletben féláron csinálják 2000 Ft az nem sok érte. gondold meg. És legalább sterilen dolgoznak !!

2011. dec. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!