Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináltok olyankor mikor...

Mit csináltok olyankor mikor a fodrásznak/kozmetikusnak van egy jobb ötlete?

Figyelt kérdés

Tehát:Ti kész tervvel odamentek,ő pedig közli,hogy szerinte az neked nem állna jó,és inkább másmilyenre csinálná.Engedtek neki,hogy jólvan,ő a szaki,vagy ragaszkodtok az elképzelésetekhez,esetleg rosszul érint,hogy ne ő mondja már meg,hogy a pénzetekért mi legyen?


Én kozmetikusnál,szemöldökszedésnél járok úgy,hogy könyörögnöm kell,hogy egyáltalán szedjen a vastagságából.Nem az ízléstelen pengeszemöldököt kérem,hanem éppen csak egy kicsit vékonyabbat,hogy egyáltalán látszódjon,hogy ott jártam..


2019. ápr. 30. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatom, megbeszéljük. Volt már mindenféle helyzet. Volt, amikor ragaszkodtam ahhoz, amit kigondoltam. A végén azt mondta a fodrász, hogy tényleg tök jó lett. Egyébként egy hajszín volt, ami neki nem tetszett, de amikor kész lett, ő is látta, hogy nekem jól áll. Frizurával kapcsolatban volt olyan, hogy hallgattam a fodrászra és nem bántam meg egyáltalán. És olyan is volt, hogy a kettőnk ötletéből raktuk össze, hogy mi legyen.
2019. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Fodrásznál én engedni szoktam, mert mindig eltalálja hogy mi áll jól. Van hogy annyit mondok, "rád bízom, ami szerinted illik hozzám". Tudom hogy csalódni nem fogok.


Egy szemöldök szedés nem nagy kunszt, ha nem tetszik a munkája keress mást, vagy szedd magadnak.

2019. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában meghallgatom az ő véleményüket, de amikor tényleg szeretnék valamit nagyon, akkor nem engedek. Pl. 17 évesen vörös hajat akartam a sötétbarnából, a fodrászom mindenáron le akart róla beszélni, hogy még fiatal vagyok hozzá, inkább legyen csak vöröses fényű. Mondtam, hogy abból számomra semmi sem látszódna, és hogy olyan szeretnék, amit mutattam. Kb duzzogva megcsinálta, és a végén még ő is el volt ájulva, hogy mennyire jól áll.
2019. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én festés kérdésben mindig hallgatok a fodrászra. Ő látja mit bír a hajam és abból mit lehet kihozni. Volt már, hogy olyan színt akartam (ombre) amire mondta, hogy megcsinálja, ha szeretném, de nem igazán fog nálam látszani, mert nem lesz olyan az én hajam mint a képen amit vittem. (Sötétszőke az alapszínem világosabbra festve, kb 2 árnyalat eltérés. Itt beláttam, hogy tényleg nem lenne sok értelme ombrét festeni.)

Hajvágásban nincs soha véleménykülönbség, a fodrászom is hosszú haj párti.


A kozmetikusommal egyezik az ízlésünk szemöldök téren, úgyhogy vele mindig egyetértés van.

2019. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!