Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Maradinak tartjátok azt, ha...

Maradinak tartjátok azt, ha egy 19 éves lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés

Első sorban fiúk/férfiak véleménye érdekelne :)

Egyáltalán nem használok sminket,a szemöldököm kihúzásán kívül,és soha nem is használtam semmit.

Műkörmöm sem volt soha,nem is volt kifestve sem,a hajam sem volt soha befestve.

Tényleg túl maradi vagyok?

Mostanában egyre több embertől hallom ezt.

Mit gondoltok erről?



2019. máj. 1. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna és nem tartom maradinak. Ha így érzed jól magad, akkor legyél így. :) 22/f
2019. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez számomra az álomnö. Persze ha természetesen szép is meg magas.
2019. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ennyire alap, hogy egy nőnek sminkelnie kell? 26 vagyok és a szemceruzán kívül nem használok mást. Szerintem ez nem maradi, mint ahogy az sem modern, hogy valaki 10kg sminket tesz fel magára, minden nap.
2019. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En azt mondom, hogy mindenki azt tegye ahogy szepnek erzi magat/szepnek latjak ot. Ha valaki smink nelkul is szep, akkor nem kell hasznalni. Ha viszont valaki sminkkel nez ki jol, akkor tegye.
2019. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem maradi,normális.Nem akar szebbnek látszani,mint amilyen valójában.
2019. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Rengeteg embert ismerek, akik szintén így sminkelnek. Vagyis egyik csak szempillaspirált, stb. Szerintem ez nem maradiság. Mindenkinek meg van, hogy mi fér bele. Sokan nem szeretik magukon azt, ha van rajtuk alapozó, meg minden fene. Ha valaki így érzi jól magát.
2019. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne ted tonkre fiatalon a borodet ,ra ersz kesobb is sminkelni ,szerintem a termeszetes szepseg,az igazi,nem a muanyag,lanyok
2019. máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs vele gondom. Bár a szemceruza sötétje növeli a kontrasztot és sokkal szebbnek látszik a lány szeme. A macskás szem gyönyörű de a macskás smink is az lehet. Néha nem àrt de nem lételem. :

35F

2019. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!