Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet ez ellen valamit tenni,...

Lehet ez ellen valamit tenni, vagy csak a melltartó a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy fiatal lány vagyok, és a következő idézőjeles problámával avagy inkább kérdéssel fordulok hozzátok.

Nincs akkora mellem, hogy rendes szivacsos melltartót kelljen hordanom, a topokkal sokkal kényelmesebbn elvagyok. Viszont pár hete kényelmetlen helyzetbe tudok kerülni, mivel néha a topp miatt kilátszódik a mellbimbóm.

Lehet ez ellen valamit tenni, vagy csak a melltartó a megoldás? (A második kényelmetlen lenne, dr ha muszáj...)



2019. ápr. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem top, de sportmelltartó van szivacsos.

Ugyan olyan mint a top csak ott a szivacs takarja a mellbimbót.

Biztos találsz valami jót :)

2019. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehet nézek még egy-kettő után.

Azt kifelejtettem, hogy még hidegebb volt simán felvettem 2 toppot amíg suliban voltam, mert így volt nekem kényelmesebb.

2019. ápr. 29. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bralette is megoldás lehet (vagy erre gondolsz a top alatt?)
2019. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ben vannak nagyon szép merevítő nélküli “melltartók”, amik ilyen kis csinik, csak egy kis szivacs réteg van benne. Kényelmesek, szépek és nem üt át a bimbó😊
2019. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 egy bralettem van, a többi ilyen sima, haspólóhoz hasonlítható. Köszönöm!

#3 Mi pepco-ban szoktuk figyelgetni, de ha megyünk H&M közelébe lehet bekukkantok. Neked is Köszönöm!

2019. ápr. 30. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Sportmelltartó.


Bár ha egy fiatal lánynak kilátszik a mellbimbója az olyan mint a napfogyatkozás, csodás és természetes jelenség de nem szabad egyenesen bele bámulni.


Én imádnám ha kilátszana miközben a látómezőmben vagy. :D Te meg ne szégyelld csak mosolyogj és igazítsd meg a ruhád.

2019. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!