Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vennétek használt cipőt?

Vennétek használt cipőt?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Utcai használatra nem feltétlenül. Ilyen "kerti" cipőnek, vagy "kirándulós" cipőnek, ahol úgyis sáros lesz, annak vennék, hogy ne sajnáljam annyira bekoszolni. Illetve ha nem büdös, nem rossz állapotú, akkor meg simán.
2019. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Viselni nem.
2019. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 qborka ***** válasza:

Sok cipőm van a turiból, ki lehet fogni látszólag egyáltalán nem hordottat is.


Amin javíthatatlan kopás van nem venném meg, de ha csak a sarkát kell cserélni, de patika állapotban van simán. Különben nem lenne a kedvenc fazonú cipőm...mert az ilyen most nem divat és nem kapni sehol.


Üzletekben / webshopokban visszaveszik a cipőket. Szóval, ha bemész üzletbe/rendelsz simán kaphatsz olyat, amit előtte viselt valaki.

2019. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem vennék, holott gyerekkoromban rokonoktól örökölt cipőket hordtam, és akkoriban ez volt számomra a "normális".

Mostanában már nagyon olcsón is lehet cipőket kapni, nekem a kínais 2000Ft-os sportcipőim, 1500Ft-os szandáljaim is átlagban simán bírják 2 évig.

Szóval, nem. A használt ruhával semmi bajom, a szekrényem 90%-a turis, de cipőt nem vennék ott.

2019. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Bármilyen ruhát vennék használtan, kivéve cipőt. Nem egészséges másképp kitaposott cipőt hordani, mint a saját lábunk.
2019. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Se fehérneműt se cipőt nem vennék használtan.
2019. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vettem a használtpiacon párszor felvett Fila-t 2500-ért. kimostam 60 fokon fertőtlenítő adalékkal és most van egy 30 körüli kényelmes cipőm.
2019. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Én újat nem vennék, csak olyat, amit már betörtek nekem. Elég finnyás vagyok, hogy hogyan. A talpán nem látszhat semmi.

A királyoknak régen külön kinevezett cipőbetörőjük volt, megbecsült beosztás volt.

Még a szattyánbőrből készült cipőkre is, bár ha lehetne olyan finom bőr cipőt kapni, talán megvenném újonnan is.

2019. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!