Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha azért...

Szerintetek gáz, ha azért nincs műkörmöm, mert sajnálom rá a pénzt?

Figyelt kérdés
Szinte minden lánynak/nőnek látom van műkörme. Én úgy érzem magamnak nem engedhetem meg ezt a luxust. Egy időben nekem is volt kb 6x 7x, de aztán rájöttem, hogy nincs ennyi feles pénzem, hogy 3 hetente 4000 Ftot elszórjak a körmömre. Kicsit gáznak érzem magam emiatt, mert szinte már természetes, hogy a nőknek mindig van műkörmük.
2019. máj. 2. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs, ugyanilyen okból. :)

Azért messze nem mindenkinek van.


Ha zavar, lakkozd otthon, már sima lakkokból is nagyon szép gélhatásúak vannak. Csak nyilván ezzel néhány naponta foglalkozni kell, lemosni, újrakenni, hogy ápolt hatása maradjon.

2019. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Miért lenne az?

Az okos lányok megveszik a szettet 30 ért és onnantól megoldják maguknak. Nem egy olyan dolog ami kivitelezhetetlenül nagy rutint igényel. Egy basic színt te is fel tudsz vinni, illetve építéshez kell gyakorlat de összességében kész vagy otthon te is 2-3 óra alatt, ami pedig ahhoz kellene hogy bejuss oda + megcsinálják + haza.

2019. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek elsővel. Én amellett, hogy drágállom, rongyrázásnak tartom, és a kolléganőimen tapasztaltam, ha délután mennek körmöshöz, reggel már remegnek a vágytól, hogy aki bejön, annak mindig megmutogassák, az új művet. Ezt a jelenséget nem tudom hogy hívják, de gusztustalan dolog na :D

Amúgy a körmök mindig szépek, nekem is tetszenek, de itthon én magamnak gél lakkból is tudok csinálni egyszerűbbet. Ezt nem kell szégyellned. Szerintem nem te vagy a rosszabbik oldalon :)

2019. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, én is sajnálom rá a pénzt, ezért inkább magamnak csinálom otthon.
2019. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 qborka ***** válasza:
49%

Dehogy...nekem sincs, nem is lesz. Valami csoda folytán megerősödtek a körmeimhavonta 1* megyek manikűröztetni, mert nem tudom olyan szépen megigazítani a bőrt.


A műköröm csak pár napos koráig szép. Amikor már kezd lenőni, kifejezetten igénytelen.

2019. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem maga a műköröm gáz.

(Más, ha valaki azért csináltat mert pl rágja a körmét).

Még egy sima lakk is sokkal szebb

2019. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen, nem is volt sose, illetve mindenbizonnyal nem is lesz.

Néha kifestem, de van, hogy sokáig egyáltalán nem.

Nekem valamiért nem is tetszik a műköröm, maximum a természetes hatású géllakk. A saját körmeim is csak natúr rózsaszínre festem.

2019. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok se sose volt műkörmöm és nem is lesz. Szerintem szebb egy szépen ápolt természetes köröm. Mondjuk én nem is tudnék semmilyen mű izét elviselni magamon, körömből meg pláne nem, csak zavarna.

Szóval szerintem nincs ezzel semmi baj, ha így természetesen nem tetszik vagy túl egyszerű neked akkor ahogy az előttem lévők is írták jó a lakk.

2019. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyira imádom az ilyen "gáz-e?" kérdéseket... meg ami alatta megy köpködés a "nekem van" "nekem nincs" oldalak között. Nem teljesen mindegy hogy kinek van, kinek nincs (akár műköröm, akák tetkó, akár smink, akár márkás ruhák tök mindegy) ?

Miért kell megszólni egyik oldalnak a másikat? Miért az lenne a rossz oldalon aki csináltat magának körmöt?


Nem gáz, nem akarsz ilyenre kiadni és kész. Ehhez senkinek semmi köze. A gáz az ha ápolatlan, koszosak, elhagyagoltak a körmeid.


Én speciel gél lakkot csináltatok, de nem vagyok rongyrázós, nem dugom másnap senki képébe hogy "nézd nézd nézd". Nem veszek itthonra szettet és nem csinálom magamnak, számomra az lenne a pénzkidobás na meg nincs hozzá se türelmem se kézügyességem.

Munka miatt muszáj valahogy erősíteni a körmeim de sima lakkot nem használhatok mert az lepattog.

2019. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Amúgy fura helyen lakhatsz, nekem sokáig volt műkörmöm (nemrég lett leszedve) és én voltam a környezetemben az egyetlen ezzel, a nők 90%-a még csak nem is lakkozza.

(BP, irodai környezet, mielőtt valaki betippelné, hogy oké, tanyán nem szokás :DD )

És főleg: az általam ismert nők 100%-a tojik rá, hogy a másik nőnek milyen körme van.

Eléggé túlzásnak érzem, amit a kérdésben írsz.

Amúgy ha most jönne 10 válasz, ami szerint emiatt gáz vagy, akkor már nem sajnálnád rá a pénzt, vagy mi? :D

Ne foglalkozz mások véleményével, valaki úgyis lesz mindig, akinek nem tetszik amit csinálsz, szóval kár a gőzért, felelj meg magadnak aztán kész.

2019. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!