Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most vásároltam egy arcolajat...

Most vásároltam egy arcolajat es sajnos az előbb jöttem ra, hogy kb két hónap múlva lejár. Már most van egy kis avas utó illata. Sajnálom kidobni, mert drága volt. Szerintetek használhato ? Szarmazhat valami bajom belőle?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak két hónap múlva jár le, akkor még biztosan jó.
2018. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Két hónap nem olyan sok, simán megromolhatott. Főleg, ha nem megfelelő helyen tartottad. Én nem biztos, hogy magamra merném kenni. Nagy bajod nem hiszem, hogy származna belőle, esetleg kipirosodhat, kipattoghat tőle az arcod .
2018. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem tartottam sehol, mert még most vettem.
2018. jan. 3. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elsiklott felette a figyelmem. Akkor ha meg van még a blokk, vidd vissza, hátha kicserélik.
2018. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!