Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vehetnék...

Milyen ajándékot vehetnék barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Később lesz a születésnapja, de már most gondolkodom rajta, valami különlegeset és nem túl drágát szeretnék.

9.- ben egy osztályba kerültünk, később ő lett a legjobb barátnőm. Most megyünk 11.- be.

16L


2010. júl. 6. 12:34
 1/8 A kérdező kommentje:
ti szoktatok ajándékot venni a barátnőiteknek?
2010. júl. 6. 12:34
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg kedvenc parfümjét megvehetnéd, vagy amelyre már régóta vágyakozik. Vagy ha kinézet egy üzletben egy jó felsőt vagy másmilyen egyéb ruhát esetleg azt is megvehetnéd neki. Biztos örülne egy szép fülbevalónak, nyakláncnak, karkötőnek/karperecnek vagy medálnak ha van lánca :)

Én ezeknek mind örülnék :D


18/L

2010. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát parfümöt nem tudom használ e, ékszereket még soha nem láttam rajta, vásárolni meg utál velem

ha ruhát vennék neki nem érezné magát kellemetlenül? nem igazán szoktunk ajándékot venni egymásnak

2010. júl. 6. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Készíts neki valami személyeset. Ha vannak közös képeitek, csinálj belőle fotóalbumot, vagy egy nagyon jól sikerült képet kereteztess be például. :)
2010. júl. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen erre én is gondoltam már, csak nincsenek semmilyen képeink, mindig otthon készítünk magunkról képeket (hogy jól sikerüljenek) és azokat rakjuk ki myvip- re

mostanában nem nagyon találkozunk:(

amúgy nem olyan puszilkodós plázap.csák vagyunk, hanem sokat beszélgetünk, de annyira azt hiszem nem vagyunk még olyan jóban, csak nem olyan rég óta ismerjük egymást

2010. júl. 6. 12:50
 6/8 anonim ***** válasza:

2ik vagyok újra


Hát nézd akkor meg biztosan tudod miket szeret, egyre kérlek, ne vegyél neki bögrét mert azt mindenki utálja :D

A képekről meg annyit hogy olyat is lehet hogy csak egy barátos idézetet csináltatsz meg :) Légy kreatív :)

2010. júl. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

upppppps:SSS

köszy, majd igyekszem:)

2010. júl. 6. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:

- könyv

- egy film amit már régóta meg akar nézni

- egy CD a kedvenc zenéivel

- névre szóló törölköző

- plüssállat

- kulcstartó

stb...

2010. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!