Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szortelenitest tudnatok...

Milyen szortelenitest tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Fiatal tinikent elkezdtem nagy lelkesen a labamat borotvalni. Majd valami hulye gondolat szulemenyekent en a hofeher pihes hasamat is leborotvaltam koldok alatt (szoke vagyok szoval tenyleg nagyon vilagos volt), nagyon zavart pedig nem latszott nagyon. Es azota kuzkodom vele mert nem tudom mit csinalhatnek hogy ne legyen ocsmany borostas. Viszont a labam is eleg borostas es nem gyozom borotvalni mert mar 3 nap utan latszik hogy no a szor. Epilator gyanta eleg ijeszto es fajdalmas lenne most es azert megis megfizetheto megoldast szeretnek. A szortelenito krem az nem volt tul hatasos nekem. Igazabol azt szeretnem hogy a szorom ritkuljon es vekonyodjon mert a borotvalas a leheto legrosszabb most. Nem szeretnek kismilliot kolteni viszont.
2019. máj. 11. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs más módszer ami olcsó.
2019. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Te is beálltál a hülyék közé, szenvedj. És minél többször vágod, annál dúsabb és erősebb lesz.
2019. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted ha a borotva nem jó neked (szőrtelenítő krém ugyanaz), pénzed tartós szőrtelenítésre nincs, akkor mi marad az epilátoron/gyantán kívül? Maximum kiszedegeted szemöldök csipesszel, ha időmilliomos vagy.
2019. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartós szőrtelenítés. Hidd el megéri. Nem megfizethetetlen, össze lehet rá spórolni az árat, ha nagyon szeretnéd. :)
2019. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
3 naponta?? Én erre inkább azt mondanám szerencsés vagy. Én naponta borotválom és így is látni. L.
2019. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!