Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfümöt ajánlotok 16...

Milyen parfümöt ajánlotok 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Most az Essence Vampire's Love parfümjét használom, szeretem is az illatát, de kezdem megunni, és túl töménynek, édesnek érzem az illatát, mostanában inkább valamilyen friss, könnyed illatra vágyom. :)

Tudnátok valami jó parfümöt ajánlani?

16/L


2012. nov. 10. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Èn cherry rock nevűt hasznalok , az nem annyira édes .de én alapvetően az édeset szeretem. Szerintem valami gyümölcsöset is kipròbálhatnál. Egyébként ha nagyon könnyedet akarsz akkor használj testpermetet. :)
2012. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem télre nem illenek a friss, könnyed, pl. citrusos illatok, én azokat nyáron használom. De ezeket szoktam használni: CK One Summer 2009 (nem biztos, hogy lehet már kapni, de online parfümériákban talán hozzá lehet jutni, mivel limitált volt, viszont a 2012-es is ugyanez az illat), Giorgio Armani Acqua di Gioia. Télen én a Paco Rabanne Lady Million-t és Bvlgari Omnia-t használok. A Lady Million elég friss mondjuk, édeskés, az Omnia egy erősebb, fűszeres illat, fiataloknak nem is ajánlják, mert inkább a 40-es korosztályhoz illik, de annyira szeretem ezt az illatot magamon is, hogy nem érdekel a korom. Amúgy 18 vagyok.
2012. nov. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

bár ez nem parfüm,de ha kevesebbet teszel magadra mint egy dezodornál tényleg jó és olcsón megkaphatod -igaz hogy kínai de nagyon nagyon jó illata van! :) (tapasztalatból mondom) -szinte minden nagyobb kínai drogériában árulnak a neve az hogy -America- itt egy link:

több színben van ez itt rózsaszín de van fehér és aszthiszem fekete is :)

[link]

2012. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!