Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan alakom van, mint Kate...

Olyan alakom van, mint Kate Hudsonnak, ez a tipusú alak nagyon taszító? (KÉP)

Figyelt kérdés

Roppant kis mellek. Pasik, zavar? Fenék, combok, formásak, has lapos, csak a mellek...:S


[link]


2010. júl. 6. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Tipikus banán alkat. Nem túl nőies, de taszítónak semmiképpen sem nevezném. Pár jól elválasztott ruhadarabbal nagyon dögös lehetsz;)
2010. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem pont az ilyen tetszik, szerintem szexi.


Amúgy olvastam, hogy Kate sokáig büszke volt kis melleire és a nők is mindig őt emelték ki, vele példálóztak, hogy a kis mellű nők is szépek és milyen ruhát hordjanak stb.

Erre múltkor volt egy cikk, hogy plasztikáztatott és nagyobb melleket csináltatott... Te ne tedd!

2010. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm mindkettőtöknek, elég keményen edzek annak érdekében, hogy kompenzáljam a kis melleimet, és minél többet ki tudjak hozni az adottságaimból.:)Alapvetően elégedett vagyok magammal, szerintem az egészséges önbizalom nagyon fontos, valamint a pozitív hozzáállás.


Dehogy, nem fogom megműttetni, végső soron én is szeretem, hogy ilyen kicsik, csak nehéz velük öltözködni. Amúgy én is olvastam, hogy megműttette, de becsülendő, hogy nem Pamelás óriáskebleket csináltatott, hanem normál méretűt.


Első, milyen ruhadarbokat ajánlasz, és mit kéne kerülnöm?

2010. júl. 7. 09:12
 4/8 anonim válasza:
100%
nekem bejössz :)
2010. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mell részéen fodros,vagy nagy mintás felsők kicsit nagyobbnak mutathatjuk. Vagy a nadrágokkal is trükközhetsz,vagy szoknyávaél,hogy a lábaidat és a fenekedet emeled ki a melled helyett.

Szeirntme kerüld a nagyon kivágott felsőket (most nem arra gondolok,hogy járj garbóban egész nyáron:D),a pánt nélküli topok is jól állhatnak iylen testalkaton szerintem.

Én simán cserélnék veled mondjuk egy ilyen szép hasfalért:( :D Akármennyit edzek a hasamról nem akar eltünni a háj

2010. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.:)

Sok bicikli meg felülés eredménye, én azért szurkolok neked.

2010. júl. 8. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi, nem a kérdésre válasz, de kb mennyi idő alatt értél el látható eredményt a felülésekkel? teljes felülés vagy hasprés? :) köszi
2010. júl. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Különböző hasizom-gyakorlatok, alsó, és felső egyaránt, a hasprés szerintem hatásosabb. Emellett pedig ez elég egyénfüggő, valakinél egy hónap mután látványos a változás, valakinek kitartóbbnak kell lennie, nekem is elég sok(5-6 hónap) időbe került, mire átformáltam az alakomat, de szerintem megérte. Hajrá, kitartást.:)
2010. júl. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!