Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szúrt már magának otthon...

Ki szúrt már magának otthon inyfék piercinget?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak szúrni inyféket:D Sok videót meg kérdést néztem és szeretném magamnak szúrni. Kérem aki szúrt magának otthon inyfék piercinget kérem írja le hogy ő hogyan és mivel csinálta.

2019. máj. 18. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Talan a legostobabb otlet, amit a temaban olvastam az utobbi idoben... Esetleg a sajat kezuleg elkovetett homlok- vagy arctetovalas nem jutott meg eszedbe?
2019. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
36%

Nem véletlenül van erre specializálódott ember. Ne csinálj hülyeséget a saját testeddel, ne sajnáld a pénzt rá.

Ha meg nincs pénzed, menj el dolgozni, kérj, vagy várd meg még lesz pénzed.

2019. máj. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Ha nincs penzed megcsinaltatni, akkor a kezelesere hogyan lesz?

Nem jatek, ha nem akarod, hogy szetrohadjon az inyed.

2-5 ezer kozott kiszurjak, szalonja valogatja, de ott megfeleloen fertotlenitik a szadat, a tuket, az ekszert. Szalonban ezt a piercinget FAJDALOM NELKUL megcsinaljak neked.

Es elmondjak az utokezeleset, szabalyokat amiket kotelezo betartanod ha nem akarsz fogorvoshoz vagy szajsebeszetre rohangalni.

Nekem egyaltalan nem verzett, de baratnomnek peldaul elegge, ha te otthon a kis iroasztalodnal kiszurod magadnak, tudod mit kell vele csinalni ha verzik? Otthon, te meg tudod allapitani mekkora piercingre van szukseg a te szadhoz es inyhartyadhoz merve? Te otthon meg tudod allapitani egyaltalan neked lehetseges e ilyen piercinget berakni?

Ennel mar csak az nevettsegesebb aki ugy lesz "kormos" hogy youtube videokbol tanulja.

Ha sajnalsz erre max 5 ezret akkor meg is erdemled, hogy szetrohadjon az inyed. Sok idiota youtuber aki feltolti, hogy maganak szurta tisztaban sincs azzal miert kell szakemberre bizni, es hogy attol meg hogy nekik nem lett bajuk masnak lehet belole

2019. máj. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
40%
Páromnak szalonba szúrták. Eléggé kellemetlen dolog és nem gyerekjáték. 7 piercingje van és azt mondta az volt neki a legkényesebb.
2019. máj. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Jaj, nem kell vészmadárnak lenni xdd, én is otthon szúrtam magamnak, semmi bajom nem volt vele, egyik legkomolytalanabb piercingnek tartom. A fájdalom minimális volt, a fülbelövésem sokkal jobban fájt. Nem vérzett, nem gyulladt be. Pedig egy egyszerű nagyobb varrótűvel szúrtam át, természetesen alaposan lefertőtlenítve, ékszert pedig szalonban vettem. Bátran szúrd át magadnak, de előtte fertőtleníts mindent, az az egy a lényeg. Azon a pici bőrrészen nem tudsz olyan dolgot átszúrni amit nem kellene. Olyat is hallottam, hogy valaki magának átszúrta, semmi baja nem volt viszont szalonban nem voltak teljesen higienikusak a cuccok. Szerintem egy ínyféket legjobb otthon csinálni, nem túrkál idegen a szádban, tudod magadnak ellenőrizni a higiéniát. Nekem már lassan egy éve benne van és semmi bajom ;)
2019. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Ja és több embernek csináltam már, itt gyakorin is segítettem embereknek, hogy csinálják meg, mindenki él és virul😂
2019. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalság bolondság, én magamnak szúrtam még sok-sok évvel ezelőtt. Vettem egy ékszert, a patikában pedig steril tűt, azzal szúrtam át. Nem egy agysebészet, de azért nem biztatok senkit erre .
2020. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
86%
Látom hogy 2019es a kérdés, de azért leirom hátha valaki most talál rá erre a kérdésre. Én a tegnapi napon szúrtam át magamnak normális eszközökkel, fertőtlenítve. Én nem tudom hogy ez emberfüggő e vagy sem, de én szó szerint semmit nem éreztem belőle. A pirszinget vagy 3x kellett vissza raknom, mert nem állt kézre és még azt se éreztem meg mikor vissza raktam. 1 perc alatt megvolt a szúrása, utána már csak 20 percet tököltem a golyó csavarásával. És azóta se fáj, reggelre se gyulladt be, tényleg semmi. Pedig aztan ettem is mindent meg ittam. Hogy őszinte legyek, volt meg van is jó pár pirszingem. Nagy részét magamnak szúrtam. De azt kell hogy mondjam, ez a legkomolytalanabb pirszing amit valaha tapasztaltam. Probléma abból meg nem lehet ha magának szúrja valaki, mivel ott nincs amit nem szabadna elszúrni vagy ilyesmi. Én azt mondom, aki szeretné de kételkedik benne, csinálja. Ja és az, hogy a fogzománcot koptatja, ezzel se nagyon tudok egyetérteni, mivel nekem a kisebbik patkó van benne és hozzá sem ér a fogaimhoz,de mégis látszik mikor mosolygok. Szóval egy szó mint száz én imádom és örülök hogy meg csináltam.
2021. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!