Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mi baja a körmösöm...

Szerintetek mi baja a körmösömnek a baby boomer köröm elkészítésével?

Figyelt kérdés

Vagy van egyáltalán?


Az alábbi körömről beszélünk:

[link]


Ezt kértem, díszítés nélkül. Vannak vizsgáim és fontos jelenéseim ebben a hónapban, úgyhogy szolidra akartam fogni.

Eddig is tudtam, hogy a baby boomer nem tartozik a kedvencei közé. Először is unottan, fanyalogva nyilatkozik a vendégeiről, akik rendszeresen ezt kérik.

Továbbá több alkalommal is kértem már ezt a körmöt, és egy-két alkalommal sikeresen le is beszélt róla, helyette színt választottam. Volt, hogyállítása szerint otthonhagyta a zseléket, amiből boomert csinál.

Néhányszor azonban volt ilyen körmöm, és sosem volt nehéz elkészíteni. Fehér zselé a köröm elejére, rózsaszín a körömágyhoz, és pici ecsettel összehúzgálni a két színt.

Tegnap szó szerint el kellett neki magyaráznom, miért emellett döntöttem, fanyalgott. Ez még hagyján is lenne, de úgy megkínzott, hogy azt hittem, összecsinálom magam.

Teljesen más módszerrel csinálta a baby boomer körmöt, mint eddig. Leszedte az összes gélt, tehát visszabontotta az alapot nullára gépi reszeléssel (már ez is fájt), utána pedig a körmöm elejére fehér téglalapot festett, és ez a gél úgy égetett a lámpa alatt, hogy nem tudjátok elképzelni. Irtózatosan szenvedtem. A rózsaszín gél nem égetett már annyira. Utána felépítette a körmöt, de kicsi, laposka körmöket csinált, legalábbis ahhoz képest, amik eddig voltak (persze, mert nincs alatta semmi a régi alapból).

Azt meg se kérezte, akarok-e díszítést, csak ráhúzta a fedőlakkot, és cső.

Amúgy szép lett, hibátlan, de nem értem, mi volt a baja. Kérdeztem, biztos-e benne, hogy eddig is így csinálta a boomert, mondta, hogy igen, csak nem jól emlékszek.

De, jól emlékszem. Amúgy is többféle módszer van rá, nem egy. De ezt tutira megjegyeztem volna. Tavaly is voltak vizsgáim októberben, és ilyen körmöm volt, még fotókat is találtam akkorról, és biztos, hogy ilyen tortúrán nem estem át.

Tuti, hogy még soha nem kapták le a körmöm nullára, mióta műkörmözök.

Nem értem, miért durcizott be.


Valaki tudja az okát? Van esetleg a baby boomer-rel valami, amit a vendég nem tud? Vagy csak annyi, hogy pár száz forinttal olcsóbb, mint a szín?


A nővérem hívta rá a figyelmem otthon, hogy ez a nő le akar nevelni téged a boomer-ről, és akkor vettük számba, mi minden volt eddig.

Szerintetek?


Amúgy egy nagyon ügyeskezű, kreatív és gyorsan és precízen dolgozó csaj, de most gondolkodom, hogy megfelelő-e ez nekem.


30/N



2019. máj. 21. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam végig, de az én körmösöm (és egyben legjobb barátnőm) is gyűlöli ezt! Azt mondja g ci szar csinálni! Pedig ennél sokkal extrábbnak tűnőeket lazán megcsinál
2019. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem! És miért rosszabb, mint a többi?
2019. máj. 21. 07:41
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Keress egy másik körmöst!
2019. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Erősen gondolkodom! Mert a vendéget ok nélkül kínozni nem kellene. Megtaláltam a neten azt az elkészítési módot, amit eddig alkalmazott. Alapanyagból ugyanazt használta, mint eddig, direkt néztem. Szóval semmi nem magyarázza mindezt, csak az, hogy el akar rettenteni. Összeesküvéselméletnek hangzik, de tényleg nem találok más magyarázatot.

Kellemesen elcsevegünk, nem vagyounk kebelbarátok, de teljesen korrekt a kapcsolatunk. Tiszta vagyok, ápolt, rendesen fizetek és borravalót is adok rendesen. Semmi baja nem lehet, csak a körömmel. De mikor a fodrász elkezd beleszólni, hogy milyen hajad legyen, meg a körmös meg akarja szabni, milyen körmöd legyen, akkor ott vége van.

2019. máj. 21. 08:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szívás csinálni, de ha nem akarja akkor ne csinálja vagy mondja azt, hogy nem tudja/nem akarja, egyszerűen ne legyen benne a repertoárban ha nincs kedve ilyesmivel foglalkozni.

Én biztosan nem járnék ilyen körmöshöz...

2019. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is műkörmös vagyok, igaz, hogy sokkal macerássabb egy babyboomer, mint rá húzni egy színt. De ezt a viselkedést akkor sem látom indokoltnak. Ha a vendég olyat kér szívesen elkészítem, max tájékoztatom hogy lehet picit hosszabb folyamat lesz, mint egy szín. Szerintem is válts körmöst.
2019. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is válts, nem passzív agresszívkodnia kéne meg ilyen piti módszerekkel elrettenteni hanem vagy mondja azt hogy kész, nincs a listán, nem vállal vagy csináljon és fogja be de annak semmi értelme hogy megcsinálja aztán puffog miatta.
2019. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Meg is beszéltem már egy kolléganőmmel, hogy beajánl a körmöséhez.

A körmös hozzászólót kérdezném: te is úgy látod, hogy ez szemétkedés volt, pedig lett volna más módszer? Létezik, hogy tényleg el akart rettenteni?

2019. máj. 21. 13:46
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A körmös vagyok, igen úgy látom csak el szerette volna venni a kedved tőle, hogy legközelebb ilyet ne kérj. Ha rendben volt az alap nem volt szükséges vissza bontani és megkínozni. Én más módszerrel csinálom a babyboomert, mint amit le írtál,van ennek többféle módja. Az meg, hogy meg sem kérdezte kérsz e díszítést csak hab a tortán.
2019. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Egy az egyben azt mondta, hogy ehhez le kell szedni nullára. Rákérdeztem, hogy ugyan miért, hisz eddig nem így volt, de azt állította; korábban is így csinálta. Ez egyszerűen nem igaz. Korábban mindig az alapomra építette a baby boomert, és szuper volt.

Nagyon felháborít a dolog. Annyit nyert, hogy tőle már semmilyen körmöt nem fogok kérni, plusz a fodrásznak is mínusz egy vendég, mert fodrászt is váltok, hogy ne kelljen a szalonba se visszamennem.

Köszi mindenkinek! Legyen szép napotok.

2019. máj. 21. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!