Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami, amitől gyorsabban...

Van valami, amitől gyorsabban nő a köröm, esetleg szépül?

Figyelt kérdés

A bal kezemen szépen megnő a körmöm és azon ki is tudom formázni annak ellenére,hogy az ujjaim nem egyformák :D

A jobb kezemen viszont 1 hónap alatt nő annyit,mint a bal kezemen,és azon nem tudom formázni,vagy ha sikerül is kb 4 havonta egyszer akkor az pár napon belül letörik.

Nem szoktam túl hosszúra növeszteni,inkább csak közepesre.

Figyelek mindíg arra hogy soha ne legyen alatta semmi szoval,hogy ne tűnjön koszosnak mert elég undorító..

Esetleg valami segít növeszteni és erősíteni?



2019. máj. 16. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Haj-bőr-köröm vitamin vagy vitamindús táplálkozás.
2019. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:

Nekem régen szó szerint hámlottak a körmeim a hüvelyk, mutató és középső ujjaimon, mindkét kezemen.

Csináltattam japán manikűrt, ez 80 % nyit javított rajta, ha be is repedt, nem tört le egyből.

Néha bekentem Crystal nails körömerősítővel, alkalmanként szedtem DM kovaföld tablettát.

D vitamint szoktam szedni.

Igazán akkor erősödött meg a körmöm, amikor rákattantam az olajos hering +majonézes torma kombóra. ( A, E, D vitaminok)

Aztán kicsit megint legyengültek, majd újra aerősek, hogy kerülöm a tejtermékeket. Gyorsan nőnek, nem törnek.


Szóval: japán manikűr + vitaminok.

2019. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jobb kezes vagy kérdező?

Mert attól nőhet ilyen silányon azon a kezeden a köröm ill törhet könnyeben a fokozottabb igénybevétel miatt.

2019. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen,jobb kezes vagyok :)

Gondoltam mar ra en is,hogy attol nohet nehezebben

Koszonom egyebkent a valaszokat:)

2019. máj. 17. 09:01
 5/6 mikeXxX ***** válasza:
Revalid .
2019. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 qborka ***** válasza:
Azt felejtettem még el, hogy az elmúlt 1 évben csak gumikesztyűben mosogatok ill. törlök port bútorápolóval. Szerintem ez is segített nekem.
2019. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!