Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Van valami, amitől gyorsabban nő a köröm, esetleg szépül?

A bal kezemen szépen megnő a körmöm és azon ki is tudom formázni annak ellenére,hogy az ujjaim nem egyformák :D

A jobb kezemen viszont 1 hónap alatt nő annyit,mint a bal kezemen,és azon nem tudom formázni,vagy ha sikerül is kb 4 havonta egyszer akkor az pár napon belül letörik.

Nem szoktam túl hosszúra növeszteni,inkább csak közepesre.

Figyelek mindíg arra hogy soha ne legyen alatta semmi szoval,hogy ne tűnjön koszosnak mert elég undorító..

Esetleg valami segít növeszteni és erősíteni?

Keress kérdéseket hasonló témában: köröm

máj. 16. 15:14  Privát üzenet  

A válaszok
Haj-bőr-köröm vitamin vagy vitamindús táplálkozás.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 16. 15:16 Privát üzenet
qborka nevű felhasználó válasza:

Nekem régen szó szerint hámlottak a körmeim a hüvelyk, mutató és középső ujjaimon, mindkét kezemen.

Csináltattam japán manikűrt, ez 80 % nyit javított rajta, ha be is repedt, nem tört le egyből.

Néha bekentem Crystal nails körömerősítővel, alkalmanként szedtem DM kovaföld tablettát.

D vitamint szoktam szedni.

Igazán akkor erősödött meg a körmöm, amikor rákattantam az olajos hering +majonézes torma kombóra. ( A, E, D vitaminok)

Aztán kicsit megint legyengültek, majd újra aerősek, hogy kerülöm a tejtermékeket. Gyorsan nőnek, nem törnek.

Szóval: japán manikűr + vitaminok.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 16. 15:26 Privát üzenet

Jobb kezes vagy kérdező?

Mert attól nőhet ilyen silányon azon a kezeden a köröm ill törhet könnyeben a fokozottabb igénybevétel miatt.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 16. 22:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,jobb kezes vagyok :)

Gondoltam mar ra en is,hogy attol nohet nehezebben

Koszonom egyebkent a valaszokat:)

# 4/6Időpont máj. 17. 09:01 Privát üzenet
mikeXxX nevű felhasználó válasza:

Revalid .

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 19. 09:35 Privát üzenet
qborka nevű felhasználó válasza:

Azt felejtettem még el, hogy az elmúlt 1 évben csak gumikesztyűben mosogatok ill. törlök port bútorápolóval. Szerintem ez is segített nekem.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 20. 10:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon lassan nő a körmöm de nem rágom. Van egy körömápoló szettünk azzal ápolom a körmeimet de ettől még nem nő gyorsabban. Otthoni módszer kéne. Nincs ötletetek? Köszike előre is
Mitől nő gyorsabban a köröm?
Mitől nőhetne gyorsabban a köröm? Eddig rágtam de már leszoktam róla csak mik segíthetik a növekedésben?
Hogyan nőne gyorsabban a körmöm?
Igaz az, hogy így gyorsabban nő a köröm?
Mitől nőhet gyorsabban a körmöm?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!