Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi lehet ez a fülembe?

Sziasztok, egy éve ki lett lövetve a fülem a jobb oldalon 2 lyuk, a bal oldalon 1 lyuk

És ami a bal oldalon van állandóan begyullad és fáj, most vissza akartam rakni bele azt az aranyozott fülbevalót amivel lőtték de csak félig megy bele a lyukba és utána ha nyomom bele iszonyatosan fáj

És ahol át kéne menjen ugye a másik oldalt (a fülem hátulján) nem látom a lyukat és helyette egy gugát érzek a fülembe és piros az egész

Mi lehet ez?

Félek hogy be fog forrni

Szerintetek ha elmúlik akkor nem fog beforrni a lyuk? Fertőtlenítsem mit csináljak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fül, piercing, cimpa, lyuk, gyulladás, fájdalom, fülbevaló, fülékszer, arany

máj. 21. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
Kérd háziorvos segítségét.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 21. 12:30 Privát üzenet
szerintem vadhús nőtt rá. a fülbevalót forgasd ha fáj is nehogy beleforrjon. kenj rá betadint.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 21. 12:43 Privát üzenet
Vadhús talán. Mondjuk ha maga a fülcimpádban van, akkor lehet csomó is, ami miatt begyulladhat. Ha tényleg csomóról van szó, akk talán bőrgyógyász.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 21. 17:17 Privát üzenet
Amúgy lehet, a fülbevaló anyaga a baj, és nem bírja az aranyat a füled. Ilyen esetben orvosi fémre célszerű cserélni.

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 23. 16:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miert nem tudom belerakni a 12mmes plugot a fülembe? (fültàgító)
Ha a 8mm es tüske belemegy a fülembe miért nem tudom betenni a 8mm es plugot?
Ha egy ideig nem rakok semmit a fülembe akkor van esély arra hogy összemenjen?
Mit tegyek a fülembe?
A fül belövését követően mire kell figyelni? Mennyi ideig kell forgatni? Mikor rakhatok be bizsut a fülembe?
45 perc alatt 12 es csiga lett fülembe belerakva mennyi idő telhet el max ameddig még kitudom cserélni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!