Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a bizsu és a...

Mi a különbség a bizsu és a 925 ezüstjelzéses ékszer között?

Figyelt kérdés

Vettem wishről egy nagyon szép sterling ezüst szettet, nyaklánc, és fülbevalót. Benne van a jelzés, hogy 925.


Valaki azt mondta nekem h ez nem igazi, hanem bizsu, én pedig csak kíváncsi lennék rá, hogy a sterling 925 ezüst akkor minek számít?


Bizsu vagy ez csak azt mutatja h valahány százaléka igazi ezüst? s a többi valami réz?



2019. máj. 24. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2019. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 925 a sterling, a legjobb minőségű ezüst, ami van - de wishről 99%, hogy nem azt kaptál occóért, csak rátették a bilétát. (Avagy úgy értik, hogy jó minősegű ezüsttel ezüstözött, esetleg.)

Van ilyen ékszerem ebayről, tartósabb; mint a sima bizsu, imádom, de legjobb esetben is csak ezüstözött. Szeptemberben vettem, a kapocs környékén már látszik a rezes kopás.

2019. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!