Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor mondjátok egy lányra,...

Akkor mondjátok egy lányra, hogy szép, ha smink nélkül is az? Vagy elég, ha látjátok teljes sminkben és azt mondjátok, hogy szép?

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ha a személyin is szép
2019. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
17%
Attól függ, hogy mennyi sminket használ. Amúgy olyan lányokkal, akik éjjel-nappal sminkelik magukat, a férfiak nagy része nem menne bele egy kapcsolatba (vagy csak kényszerből, vagy kihasználásképp). Szerintem azok sminkelik magukat, akik ki akarnak tűnni, és a legszebbnek akarnak tűnni. Szóval a válasz röviden: Nem, egy láthatóab agyonsminkelt lányak eszem ágában sincs azt mondani, hogy szép.
2019. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mondom, hogy szép ahogy először meglátom és akkor is szépnek látom. Ha sminkkel akkor sminkben szép, ha naturban akkor naturban szép.
2019. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért én azt zárójelben megjegyezném, hogy a férfiak nagy része természetes szepségnek tartja azt is, amikor egy nőn van egy alapsmink. Csak ők észre sem veszik, azt hiszik vannak alapból tökéletes nők is. Szóval ha egy férfi azt mondja, hogy neki nem tetszenek a kisminkelt nők, akkor azt legtöbbször a 3centis vakolatra értik. A korrektor, púder, szempillaspirál, szájfény kombót észre se veszik :D

(Nyilván nem minden férdire vonatkozik)

2019. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem az sminkel aki ki akar tunni, nem tudom hanyadik valaszolo irta.

Nekem peldaul muveszet, szenvedely a smink.

2019. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
4-eshez hozzáteszem, hogy nőből is van ilyen. Egyik kolléganőm pont a minap mondta, hogy "jé, kisminkelted magad?". Mondtam neki, hogy mindennap van a szemem alatt korrektor, arcomon alapozó, pír, szemöldököm kitöltve, befésülve, szemem alsó szempillatövben kihúzva, felül vékony tus, spirál és nude rúzs. Aznap csak annyi változott, hogy nem nude volt a rúzsom, kicsit erősebb.
2019. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kriszpo ***** válasza:

Hadd idézzek Charlie-tól: "Az aki szép, az reggel is szép. Amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy..."

A szépség relatív dolog. Kinek mi. Számomra a szépségkirálynők pl. nem szépek, hanem arányosan elkészített nők. Sokkal többet ér a természetes szépség.

Továbbá, ha már smink: láttam már szép nőt "ronda sminkben", és fordítva. Ha nő vagy és szeretnél szép sminket, akkor keress fel egy sminkmestert és tanulj tőle!

2019. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!