Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az alakja...

Szerintetek milyen az alakja a képeken látható lánynak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. júl. 7. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos. Talán egy kicsit sportolhatna. A második képről nem igazán lehet megmondani, hogy milyen az alakja.
2010. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is átlagos. Sportolással formásodhatsz! :)
2010. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csúnya az alakja, nekem kb ilyen alakom van deréktől lefelé, a vállam kicsit szélesebb ,mint a képen látható lányé, de szerintem semmi baj nincs vele.:D

Az meg jó , hogy sötét színű nadrágod hordassz, mert slankít.:)

2010. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Apukám kövérnek mondaná, szerintem vhol az átlagos és a duci között van.
2010. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem jó alakja van, de tényleg látszik, hogy nem sportol semmit.
2010. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Átlagos alak, kicsit husi. A 2.képen a ruha 100X jobban áll, mint az első összeállítás.
2010. júl. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos, de csinosnak mondható. Talán tényleg egy kis sport nem ártana...


Nekem is van olyan blúzom ami a második képen látható:))

2010. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szexi. Valaki majd úgyis azt mondja hogy fogyjál, valaki azt mondja hogy pont jó, valaki azt h hízhatsz. Embere válogatja.


Szerintem így pont jó, de ha még híznál is pár kilót az se érdekelne, mert nálam elég nagy ez a "határ". Csinos.


16f

2010. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem ez már kicsit sok, de még nőies. egy kis sport nem ártana, szerintem. második képen sokkal jobban nézel ki

22f

2010. júl. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fú majdnem ilyen alakom van nekem is :D Csak én felül vékony vagyok alul pedig kövér :(

Igazából átlagos, csak az nem jó hogy vastag a karja. :S A fényes cucc pedig kiemeli, hogy kicsit telt. :S Amúgy nincs vele baj :D

2010. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!