Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez az alak lehet csinos?

Ez az alak lehet csinos?

Figyelt kérdés

Tudom leírás alapján nehéz megmondani látatlanban de úgy nagyjából, vonzó lehet e az ilyen alak. Szóval 163 cm vagyok és jelenleg 53-54 kg között ingadozok, a mellbőségem 78 cm a derekam 66 és a csípőm 85. Ránézésre inkább körte alkatú vagyok. Viszont nincsen olyan hatalmas fenekem inkább combos vagyok és széles csípőjű. Nem mondanám magam kifejezetten hájasnak,a problémás terület az alhasam,az nem teljesen lapos (még) Szóval összegezve inkább férfiak válaszát várva kívánatos lehet e egy közepes mellméretű,alapjában véve vékonyabb lány akinek van egy pici hurkája az alhasán ? :D még bőven van mit dolgoznom a testemen azt én is tudom szóval ha lehet ne szóljatok nagyon be ja és lányok is válaszolhatnak!


18/L



2019. máj. 29. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nehéz volna legalább egy hasonló képet linkelni? mybodygallery.com például

Értsd meg, csak a nők tudják a saját méreteiket férfi ember sose méri magát ezért nem is mond neki semmit az amit ott felsoroltál.

2019. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arc nélkül egy kép sokat segítene, de szerintem ez jó alak lehet.
2019. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ez a kérdés szimplán egy önbizalomhiányos kislány kérdése, aki önvisszaigazolást vár, hisz nagyon jól tudja, hogy ő vékony, csak itt tetteti az ellenkezőjét. Simogatni kell az aprócska egóját.
2019. máj. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfinek ezek a számok a világon semmit nem mondanak, tegyél fel inkább egy képet ide.
2019. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és bár teltebb vagyok nálad mellben meg fenékben, a derék ugyanannyi és szerintem neked jó alakod lehet ez biztos, mivel nincs akkora csípőd se. És alhasán szinte minden lánynak van kis zsírraktárja, ez normális és szerintem nőies is. Én is el akartam tűntetni, de rájöttem, hogy így sokkal jobb.
2019. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igazán körte. Inkább egyenes, szögletes, téglalap, banán ki hogy hívja. Nincs jelentős különbség a derekad és a csípőd közt.


A férfiaknak amúgy ez semmit nem jelent, a java mellméretnél is azthiszi hogy a szám jelöli a méretet és nyáladzanak a 90/A ra hogy biztos szép nagy.

Vékony vagy, a fiatal férfiak java szereti a vékonyabb lányokat, senki nem fog csak azért ejteni mert van egy minimális hasad.

2019. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy messze a feszes fitt alkattól, egy 5kg-t pedig nem olyan nehéz ledobni szerintem, de mindenképp sportolj
2019. máj. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!