Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » BrillBird vagy Crystal Nails...

BrillBird vagy Crystal Nails fedő gél lakk?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra új fedő gél lakkot szeretnék vásárolni. Eddig BrillBird Extra Top-ot használtam, teljesen meg voltam vele elégedve, viszont elgondolkodtam hogy mi lenne, ha a mostani Crystal Nails Cool Top Gel Universal lenne. Szerintetek van köztük különbség? Ha bevált a másik nem érdemes váltani? Milyen tapasztalataitok vannak velük?

2019. jún. 1. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én körmösként a Crystal cool topját vagy a top shine extreme-t használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Egyébként a BB topja és a Crystal cool nagyon hasonló mind a kettő leoldható, nagyon szép fényes. Szerintem nem veszítessz semmit ha kipróbálod a Crystalosat, a kukában nem fog végezni az biztos. Kísérletezni bátran lehet, több összehasonlítási alapod lesz maximum :)
2019. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb ugyanaz a kettő.
2019. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!