Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti sportcipot mernétek netről...

Ti sportcipot mernétek netről rendelni? Én még sosem vettem nem boltból cipőt, és kicsit félek tőle.

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ismert webshopok mind megbízhatóak. Az összetákolt felületű, rossz nyelvezetű, gyanúsan alacsony áron minden áruló, ingyenes kiszállítást ígérő, de amúgy egyetlen elérhetőségnek csak egy kamu email címet adó lapokat nagy ívben el kel kerülni. De ha ezek után sem vagy bizalommal, akkor sincs baj. Akkor marad a személyes interakció a boltokban.
2019. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csak ismert, valós bolt webboltjából.

Bár...én onnan sem szoktam, a méret miatt.

2019. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*kell
2019. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem, mert érdemes vásárlás előtt próbálni, még akkor is, ha tudod a méretet az adott márkánál. Néha elég hülye helyeken tud nyomni a cipő. :D
2019. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

1. Boltban felpróbálod

2. Neten rákeresel, hol a legolcsóbb, és onnan megveszed.

2019. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik vissza küldöd és csak a szállítás díját bukod
2019. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az eciporol van szó, szoval a megbizhatosaggal nem hinnem, hogy gond lenne, inkabb amiatt hezitaltam-hezitalok, mert meg sosem vettem probaas nelkul cipot. Csak az Asics márkájú cipőket valahogy sehol sem látom....
2019. jún. 1. 18:39
 8/14 anonim ***** válasza:
eBay-ről rendeltem egy cipőt (másolat), két méret között gondolkodtam, mérettáblázat nem volt, végül megrendeltem az egyel nagyobbat, ami tökéletes lett. Megbízható helyről, mérettáblázat és centi alapján simán rendelnék, ha jól mérték, akkor jó lesz a cipő is. Ha mégsem lesz jó, akkor pedig olyan helyről rendelnék, aminél megoldható a csere. Centi alapján lehet a legpontosabban belőni a méretet, de ettől még érhetnek meglepetések, pl. simán egy mérettel nagyobb a cipő, pedig a beleírt hossz alapján pont jó lenne. Van márka amit nem mernék netről rendelni, a boltban próbálva a rendes méretemnél kettővel nagyobb cipőt is kicsinek éreztem.
2019. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 qborka ***** válasza:

Csak, ha előtte már teszteltem boltban a modellt. Ez sportcipőnél nagyon fontos, ha sportolni veszed.

Amikor a futócipőmet vettem, 4 különbözőt próbáltam fel,azért nem többet, mert a párom velem volt és nem akartam tovább fárasztani. :)

2019. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, befurodtem mar a meret miatt egyszer ☹
2019. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!