Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem egyformák a melleim. Mit...

Nem egyformák a melleim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feltűnően nem egyformák a melleim. Bármilyen melltartót, fürdőruhát vehetek teljesen látni a különbséget. Engem is zavar és osztálykirándulásra Balatonra megyünk. Nem tudtok valami ötletet mit tehetnék?

2019. jún. 4. 19:27
 1/5 anonim válasza:
88%
Figyelj! Ne foglalkozz ezzel! Ha a fiúk miatt aggódsz, le fogják sz*rni, ha az egyik kisebb. Tetszeni fogsz nekik így is, nyugi. Csak fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.
2019. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak azoknak egyformák akiknek a sebész olyanra csinálja
2019. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
senkinek se egyformák
2019. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem egyformák, úgyhogy a kisebb mellemen lévő kosarat kénytelen vagyok mindig kitömni. Vagy 2 zoknit egymásba forgatok gombócba, és kicsit nyújtogatom, hogy hosszúkás legyen, vagy még a másik ötletem, hogy melltartó szivacsot tudsz összevarrni, és belevarrni a bikinidbe. Pesten vannak egyébként ilyen protézisek is, csak elég drágák.
2019. jún. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Nekem meg a heréim!

A fürdő nadrágomban látszik is de hát ez van nem kell vele foglalkozni.


F/41

2019. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!