Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok ember (igen férfiak is)...

Sok ember (igen férfiak is) miért nem tüntetik el a hónaljszőrzetüket?

Figyelt kérdés

A pasikon is csúnya látvány, de a nőkön aztán főleg.


Most, nem az idősekről beszélek, náluk elmegy, más korban nőttek fel, más higiéniás szokásokkal.

Én sem piszkálom a nagyanyámat, mert nem fürdik naponta.


De, egy fiatalnak, (40 alatt) nem lehet semmiféle kifogása.



Sok pasi azt mondja, hogy a hónaljszőr eltüntetése "búza". Pedig egyáltalán nem, szempillaspirált használni búza, de a hónalj szőrzetet eltávolítani pusztán ápoltság, civilizáltság.

A nők többségének nem ápolatlan, izzadtságszagú kandúrok jönnek be, akik azt hiszik,hogy az igénytelenség férfias.



Az arcszőrzetet, borostát ne hasonlítsuk a hónaljszőrzethez.Előbbi valóban tud férfias lenni, ha megfelelő fazonra van levágva és ápolt.Utóbbi viszont se nem férfias, se nem civilizált.


2019. jún. 9. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy rövidre van vágva pl nem igénytelenség, az se ha nincs sehogyan se vágva. Most jövök a tipikus feminista dumával, az én testem, az én döntésem. Na ez hogy hangzik? Ha nekem úgy tetszik hogy levágom 0,7-essel akkor úgy lesz. Fürdeni szoktam minden nap, izzadásgátló létezik, mi következik ebből? Az hogy hiába tartod igénytelenségnek egyáltalán nem az. És igenis kifogásom van a kijelentéseddel kapcsolatban, a fiataloknak is ugyanúgy lehet testszőrzetük mint az öregeknek. Amúgy meg van olyan akinek jól is áll, hogy itt ott van egy kis szőr rajta. Az más kérdés hogy van csaj akinek nem tetszik, hát az így járt. Ha meg bejön neki, akkor mi a baj?

Röviden: azért nem borotválom magam, mert nem tetszik hogy csupasz vagyok.

Amúgy meg, a férfi az szőrös a varangy a csupasz, ahogy szokták mondani XD. Elég nagy baj ha a civilizáltság neked ott kezdődik hogy le van borotválva a hónalja valakinek. (És megsúgom hogy igen, a szempillaspirál búza dolog.) 21F

2019. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
78%
Én borotválom, de a párom nem. Szerintem a hónaljszőrzet a férfiasság jele, ha leszedné akkor nem örülnék neki
2019. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
73%

"hónalj szőrzetet eltávolítani pusztán ápoltság"


Nem, pusztán divat.

2019. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

NINCS törvénybe foglalva, hogy igénytelenség és kötelező lenne a hónalj leszőrtelenítése.


Tudod, sok pasi meg a mellkasát is leszőrteleníti, párom meg nem, nekem így is tetszik.


Miért nem lehet elfogadni azt, hogy valaki nem akar szőrteleníteni?


Tudod, az az igénytelenség, mikor valaki bűzlik, nem fürdik, zsíros a haja.

2019. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én macerásnak tartom. Meg utálom amikor viszket. Meg kicsit férfiatlannak tartom. Kb. csak akkor zavar magamon, ha buszon kapaszkodás közben kilóg a szőrmók", vagy esetleg strandon. De ott érdekes módon kevésbé, jobban beleillik a képbe a mellszőrzetemmel :D
2019. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha a hónaljszőr a férfiasság jele, mind férfiak vagyunk.


A kérdezővel azért nem értek egyet, mert ha a szőr engem undorít (és engem undorít), akkor mindenki szőre undorít. Nem a nőké jobban, meg a fiataloké jobban - tehát picsuszoké, akiket lesni akarok - hanem mindenkié.


Na de azzal sem értek egyet, hogy a férfi szőrös. Mind szőrösek vagyunk, csak a férfiak megmaradhatnak természetesnek. És hála a teremtőnek, vannak természetesen csupasz mellkasú férfiak.

2019. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én párom se szedi le, de egy cseppet sem büdös, vagy igénytelen emiatt. Nem tudom ezt honnan szedted
2019. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 jdfGabrella ***** válasza:
46%
Mert nem akarnak divat majmok lenni.
2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!