Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen miatt...

Szerintetek ilyen miatt elkezdi az ember megváltoztatni magát?

Figyelt kérdés
Az egyik lány ismerősöm kb. 2 éve túlesett egy tényleg nagyon nagy csalódáson, amiből 1,5 év volt kijönnie, meg is betegítette akkoriban fizikálisan és mentálisan is, és azóta sem tud másra potenciális férfiként tekinteni. Azóta viszont teljesen megváltozott... Lefogyta az összes felesleges kilóját (egyébként nem volt túlsúlyos előtte sem, csak kerekded), szenvedélyesen edz, feltöltette a száját, megcsináltatta a mellét (mondjuk azt már 16 évesen megmutatta nekem, hogy mennyire lógott), most az orrműtétet fontolgatja. Előtte is igényes volt, mindig jó volt a frizurája, pedikűr-manikűröshöz járt, szolizott, volt műszempillája anno is, de azért ezek lényegesebb változtatások... Nagyon jól néz ki, mert mindent mértékletesen csinál, egyáltalán nem néz ki műnek rajta semmi, de ő alapvetően is gyönyörű volt... Létezik, hogy egy nagy csalódás, az, hogy nem kellett annak, akiért mindent odaadott volna (éjszakákat beszélgettünk át erről, szerintem neki tényleg ez volt az a szerelem, ami egyszer van egy életben), ennyire elvegye az önbizalmat, hogy átalakítsa magát az ember?
2019. febr. 18. 09:39
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Az nem csalódás. Szimplán ego, önképzavar, üres belső. Épp azért nem fog kelleni senkinek, amivé változott. Az már téma, ha valaki magáért csináltatja meg magát, az rendben van. Lehet, hogy sose akar tetszeni senkinek, meg senkit se felszedni, csupán saját magáért csinálja. Mutatok én neked csalódott egyéneket, a csalódott egyén hajlamos még csúnyábbat csinálni magából, elhízni, vagy csak azt mondani, hogy ha így nem kellettem ha ápolt voltam és akartalak, akkor leszarom, és nézd meg milyen igénytelen szörnyeteget csinálok magamból, és nem fog érdekelni. Ha valaki szeret hugyosan, szarosan, fogatlanul, az fog szeretni igazán, de majd csak kapcsolat után változok igényessé neki. Csókolja meg a békát.
2019. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ùristen!szegèny!

Nemtudom,de nekem is volt egy fiù akibe szerelmes voltam,viszont neki más lány tetszett!Az a masik lány hihetetlen bájos,tisztaság áradt belőle!

No azóta èn,olyan próbálok lenni...szentként igyekszem élni,hogy hozzá hasonlóvá váljak!!!...ez a jobbik eset.

Több,mint valószínü,hogy a fiú,akibe szerelmes volt a cicababákért volt oda...amire barátnőd rájött.

Kevésnek érezte magát emiatt és tesz róla,hogy ne így legyen.

Valójában,aki ilyet tesz...lelki beteg és nincs megelégedve önmagával.

Írtad,hogy természetes a megjelenése,akkor lehet eltúloztam a cicababát...

2019. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Igazat adok az elsőnek.

Nem a belső értékekre koncentrál!

Nekem is szerelmi csalódásom lett és elhanyagolom magam,már nem látom értelmét,hogy szép legyek külsőleg.

Viszont nem tudhatjuk,lehet van aki így dolgozza fel,éppen amiatt,amit leírtam másodikként...

Ezt csak egy pszichológus tudja megmondani.

2019. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még egy utolsó :)

Én ha ilyet tennék,azért is tenném,hogy a volt szerelmemnek bizonyítsak!

2019. febr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és egyetértek 3-4.:) Nekem egy nagyon furcsa félreértés miatt csúszott el életem kapcsolata, ez egy életen keresztül feldolgozhatatlan. Nem hagytam el magam, de mégse vagyok már olyan top, lelkileg-testileg megviselt. Nem tudom ilyenkor ha úgy adódna mi a megoldás, odadobni elé magát az embernek csak úgy natúr, darabokban, ágyból kikelt állapotban, tessék ezt főzted ki, edd meg. Vagy topra tekerni magad, de azt meg nem érdemli meg, illetve más sem. Az élet az élet, valaki szétszed, és valakinek össze kell raknia. Ha nem jelentkezik senki összerakni, akkor felesleges magad összeraknod, hogy utána újból szétszedjenek. Ha a másik nem dolga szétszedni, akkor a másik nem dolga össze is rakni. Ezt észre kell venni fiúnak-lánynak a másikban egyaránt.
2019. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A vicc az, hogy a barátnőm anno egy 10-es skálán simán elérte a 8-ast (nem csak szerintem, több férfi és nő szerint is), mondjuk most is ugyanolyan szép, mivel tényleg a jó ízlés határán belül maradt a plasztikákkal is. A lányok, akikkel pedig az ominózus fiú hetyegett még egy ötöst sem ütnének meg. Nem elfogultság, de anno annyira nem értettük ezt, hogy viszonylag sok, a helyzetet nem ismerő ismerősünknek mutattunk képet ezekről a nőkről, és mindenki 4 körülire értékelte őket. Sárgára szívatott, törött haj, mosatlan, lepedékes, csálé fogak, aknés bőr, legalább 20-25 kg felesleg, kinyúlt, bolyhos kínais ruhák. Mindezt úgy, hogy a fiú is igényes, ápolt, rendezett, mivel egy elég gazdag orvoscsaládból jött...De neki az volt a lényeg, hogy minél több lány legyen.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a barátnőm már mindezek előtt is jóval "felettük" volt úgymond külső tekintetében, egyáltalán nem lett volna szükség ezekre, de más lelki dologra nem tudjuk visszavezetni.Azért próbálom itt a segítségeteket kérni, mert ő sem tudja visszavezetni, hogy mikor jött ez a kattanás, ő is tudja, hogy a műtétek nélkül sem nézett ki rosszul, de valamiért most nagyon rá van állva erre a tökéletesség dologra.

2019. febr. 18. 10:41
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden a külső.Erre nem sikerült eddig rájönni?
2019. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

1 Péter 3:3-4

"Ne a külső dísz legyen a ti ékességetek...hanem a szív elrejtett embere a szelíd és csendes lélek el nem múló díszével..."

Ige a bibliából :)

2019. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés, de egyébként olyan téren sem lehet ok panaszra. Nem is az érdekelne, hogy mi miatt nincs már együtt az a férfival, hanem hogy ilyen lelki dolgok okozhatják-e ezt.
2019. febr. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!