Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Mikor múlik el a szúnyogcsípések hege teljesen?

Az egész lábam szét van csípve.

Mindenhol a múlt heti kiülős partynak köszönhetően.

Olyan mintha bárányhimlő lennék.

Hosszú nadrágban vagyok kénytelen járni.

jún. 12. 19:42  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem pár óra alatt eltűnnek általában. Nem is érdekelne ha nem viszketne mint a háborodás.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 12. 20:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem már 4 napja olyan m~g mindig viszket és pirosak

# 2/4Időpont jún. 12. 21:13 Privát üzenet
kopikaa nevű felhasználó válasza:

Ez személy függő.Egyeseknél 2-3 óra másoknál pedig akár 10 napig is ott maradhat a nyoma. Ajánlom rá az aloeverát!

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 15. 20:11 Privát üzenet
A fenistil is segit szerintem

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 30. 23:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szoliban addig maradtok bent amig az UV-feny világít azaz amíg barnultok vagy utána megvárjátok amig teljesen kikapcsol?
Koldok piercingnel kissé piros a felső lyuknal de nem faj, tetran kenőccsel teljesen a szúrás lyukara, érintvea piercing oldalát teljesen rakenhetem vagy csak a szúrás köré...
Miért kövér a lábfejem, amikor teljesen sovány vagyok?
Lányok, nők, ti mit gondoltok arról, hogy ha egy férfi teljesen szőrteleníti a testét?
A gél lakkot mivel tudom a díszítő ecsetből eltávolítani, teljesen kitisztítani?
Nem vagyok szép. Nem értem miért nem látom magam szépnek. Szörnyű ez az érzés. Olyan sok csinos nőt látok és ilyenkor teljesen el szomorodok hogy én soha nem leszek ilyen. Miért van ez?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!