Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok szép. Nem értem...

Nem vagyok szép. Nem értem miért nem látom magam szépnek. Szörnyű ez az érzés. Olyan sok csinos nőt látok és ilyenkor teljesen el szomorodok hogy én soha nem leszek ilyen. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 10:29
 1/7 anonim válasza:

Helo!


Miért gondolod, hogy nem vagy szép?

Ha netes likeok alapján, akkor nagyot tévedsz.Rengeteg olyan ember kap 100nál jóval több pozitív reakciót,akik véleményem szerint nem szépek, de sok ismerőssel rendelkeznek.

Szóval erre ne adj.

Ezenkívül nagyon szubjektív a szépség.

Durva, de a belső kisugárzásnak is nagy hatása van a külső megítélése kapcsán szerintem. Próbálj pozitívan gondolkodni.

Sokat dob véleményem szerint a külsőn a sport(nem kell túlzásba esni), normális folyadékfogyasztás,test,arc és hajápolás.


Remélem tudtam segíteni.

2019. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép vagy, a magad módján. Nekem pont a tucatnők nem jönnek be, szeretem ha valaki egyedi, főleg a természetes szépséget. Bár nem láttalak, de szerintem csak más vagy és ezt nem tudod elfogadni. Pedig nincs ezzel semmi baj, sőt pont ez a jó. Képzeld csak el milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki tök egyforma lenne. Szóval fogadd el magad olyannak amilyen vagy, vállald fel önmagad és ne foglalkozz mások rossz véleményével. Ha ez sikerül sokkal jobban érzed majd magad a bőrödben.
2019. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elfogadás segít a legjobban. El kell fogadni hogy ez van ezt kell szeretni és amikor meg van ez akkor már észre veszed a magadbeli szépséget. Nem tudom hány éves vagy nekem ez ilyen 19 éves koromra alakult ki.
2019. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány
2019. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Inkább lennék "tucatlány" kinézetű, mivel őket szépnek látom.
2019. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az itteni emberek véleményétől nem is nagyon fogod magad szebbnek érezni.

Én is érzek ilyeneket épp elégszer, de egyébként utána belegondolok, hogy hééé, annak is ugyanolyan zarás nadrágja van, annak a 3-nak ugyanolyan a táskája, annak a másik 6-nak a felsője egyezik, a másik 25-nek a haja és a sminkje a klónozott, szóval végül is ők szépek, én pedig én vagyok. Én-nek lenni jobb :D

2019. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert valakinek csúnyának is kell lenni !

Pont úgy mint ahogy szőke sem lehet mindenki kell lenni ellensúlynak is barnának , feketének.


F/42

2019. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!