Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, milyen borotvat...

Lányok, milyen borotvat hasznaltok?

Figyelt kérdés

Leginkább azokhoz szól a kérdés, akik nem elektromos, hanem ‘sima’ borotvat használnak 🙂


Azért merült fel ez a kérdés, mert 1x használtam barátom borotvajat (cserélhető a feje és nekem külön lett rendszeresitve egy fej, szóval tisztat használtam 😃 ) és eszméletlen jó volt 😍

De még úgy is, hogy többször használtam már, úgy is nagyon-nagyon jó

Ezzel szemben az a 2 noi borotva, amit már használtam, nem igazán jött be. Az 1. Használatnal magyon jó volt, de utána már nem túlzottan 😕

Mondjuk barátomé Gilette márkájú, enyem meg DM saját márkás, szóval lehet, hogy ez is probléma?!



Noi vagy férfi borotva?

Milyen márkájú?

Gilette noi borotvával van tapasztalata valakinek? Ha igen, legyszi ossza meg velem 😄

Miben különbözik a noi és férfi borotva “felépítése”?



2019. jún. 13. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem veszel férfit, ha a barátodé jó volt?

Én férfit veszek. Gillette fusion power.

Szerintem a cserélhető fejű férfi borotvák élesebbek, csak ennyi a különbség. Eldobhatót még nem próbáltam.

2019. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ferfi borotvat használok.

Gilette mach 3

2019. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

férfi.

akciósat veszek általában :D de max ilyen DM-es márkás árkategóriában. azért nem fenszizek ennyire. de a női még a hónaljszőrömet se viszi le hiába 1mm az egész :D 1 használat után kb mennek a kukába, gyengék.

nemrég jöttem rá én is egy csomag rózsaszín borotva után...

2019. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Remélem, nem a karodon v. a lábadon borotválod a szőrt, mert akkor pár év múlva 5x annyi lesz.
2019. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Mert akkor szerinted hol borotvalnam?😂

Egyébként meg már pár éve borotvalom és a lábamon vannak részek, ahol nincs 1 szal se 😃

2019. jún. 14. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

4

Ez tévhit.

2021. jan. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!