Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon gyantázás. Valamit...

Otthon gyantázás. Valamit elrontottam? Valaki, sépen kérem, világosítson meg.18 L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kozmetikushoz nem merek menni, túl intim... tudom, ha élni fogok szexuális életet és lesz valaha párom, ott is lesznek intim pillanatok, amik felülmúlják ezt és szükség törvényt bont. Nade ott még nem tartok.


Rendeltem a neten gyantapatront, patronmelegítőt, gyantához való papír, és olajos kendőt vagy mi a szösz a neve. Szóval felfegyverkeztem tárgyilag és lelkileg a küzdelemre és az esetleges halálra.


Mégsem jött össze...

Mégis mennyire rövidnek kell a szőrnek lennie ahhoz, hogy leszedje? Értelemszerűen nem arra gondolok, hogy valakinek olyan hosszú, hogy azt össze lehet fonni és ugrálókötelet csinálni belőle. Úgy átlagosan mennyi a megfelelő hossz?


A másik, hogy jól emlékszem, szőr növekedési irányával ellentétesen kell gyorsan lehúzni?


Meddig kell rajta hagynom? - Percekig magamon hagytam, fő a biztonság, aztán lehúztam (intim), és semmi - néhány szálat leszámítva. A gyanta kellőképpen meleg volt, mindent leírás szerint csináltam.


Ti, hogyan csináljátok? :/


Egyébként egy ideig krémet használtam, de az, ha minden igaz, eléggé káros, milyen anyagok lehetnek benne, milyen hatása van a bőrre, stb. Ezért abbahagytam. Epilálást anno próbáltam, de sikításon kívül csak a szemeim lettek vörösek a könnyektől... ^^'


Ja és, ott ahol kiszedte a szőrt, néhány szálat, ott most szép elszíneződésem van. Mint akit megvertek.



2019. jún. 15. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Inkàbb bízd kozmetikusra! Megéri!

El lesheted tőle a technikát és utàna magadnak is tudod.

Jól értem hogy intim gyantàt akartàl magadnak?

Patronos gyantàval?

Azt kenhetőssel szoktàk.

Azért lilult be a bőröd, mert nem feszítetted ki a bőrt és megtépte.

Igen szőr növekedéssel egyezően kell felkenni es ellentétesen tépni. Közben feszíteni a bőrt hogy ne tépje meg!

2019. jún. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell percekig rajta hagyni! Lesimítod a csíkot 1-2szer aztán tépheted is, de gyorsan.
2019. jún. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem tudnám magamnak csinálni. Szerintem ott (is) rontod el, hogy percekig rajta hagyod. Felteszed, vársz pár másodpercet és lehúzod. Lehet patronossal is, nekem azzal csinálja a kozmetikus, és gyönyörű lesz.
2019. jún. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod magadnak megcsinálni. A kozmetikusnál is neked kell megfeszítened a bőrt, szóval 4 kezes meló.
2019. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!