Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hosszú a lányok haja?...

Miért hosszú a lányok haja? Alig látok rövidhajú sportos lányt, csak a hosszúhajú plázacicák mindenhol.

Figyelt kérdés
Félnek kilógni a tömegbōl?

2019. jún. 20. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Én levagattam a hosszú hajam vállig érőre és sokkal jobban érzem így magam. De nem azért, hogy kilógjak a tömegből vagy valami, hanem mert számomra így trendi és kényelmes
2019. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%

Egész gyerekkoromban rövid hajam volt, állig érő, sőt néha rövidebb. Aztán 15 évesen úgy döntöttem, hogy kipróbálom milyen hosszún, mert sose volt még hosszú hajam. És azóta is hosszú, mert mindenféle nagyképűség nélkül mondhatom, hogy gyönyörű. Dús, hullámos, aranyszőke. Imádom, és sokkal de sokkal jobban passzol az arcomhoz és a személyiségemhez.

Másrészt, rengeteg szebbnél szebb frizurát lehet csinálni belőle. Amíg rövid volt, mindig tök ugyanúgy nézett ki, semmit nem lehetett kezdeni vele. Ugyanúgy nézett ki a fejem egy esküvőn mint pl edzés közben. Most meg tudok alkalomhoz illő frizurát csinálni.

És nem azért, mert félek kitűnni. Az öltözködésemmel, viselkedésemmel, személyiségemmel sokkal inkább kitűnök, mint pusztán a hajviseletemmel tudnék.


Egyébként nem tudom hol élsz, de ahol én, ott a divatphicsâk és 12egytucat lányok mind mind hirtelen levágatták a hajukat és frufrut is vágattak hozzá. A környezetemben jelenleg sokkal több a vállig erő hajú, frufrus lány, mint a nagyon hosszú hajú

2019. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Ugye ez csak egy vitakeltő kamukérdés?

Azért plázacicának nevezni valakit csak mert hosszú a haja, igencsak erős.

Nemtudom a rövid haj és a sportosság hogy kapcsolódik?

2019. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
degenerált vagy :DDDD
2019. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!