Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nagyon sportos nő és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon sportos nő és egy nagyon kövér férfi között működhet hosszú távon párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy vékony izmos nagyon sportos nővel, mindig fut edz stb. Én sajnos extrém módon el vagyok hízva tudom változtatni kéne ezen. A lánnyal már volt több randi és csók is mert az összhang kémia vagy mi megvan.

Attól félek hogy ez a külömbség majd problémát fog okozni hosszú távon..vagy ellentétek vonzzák egymást?


2017. jún. 24. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt úgy tűnik, hogy inkább neked van magaddal problémád, ez nagyobb gondokat szülne mint maga a tény, hogy el vagy hízva.

Ha ő így akar akkor sok boldogságot. Legfeljebb vesd fel neki következő talin, hogy mi az amit furcsának találsz és mondd meg neki, hogy nagyon boldog vagy melette.

Csak ne ezen rúgózz folyamatosan mert akkor tényleg nem fog működni.

2017. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sportoljatok egyutt!

Elotted szalad a csajod-ha utolered, megkaphatod :)

2017. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két variáció van:

A) elkezded őt kísérni,ha futni megy.eleinte csak sétáltok,később kocogtok, fokozatosan emelitek a szintet és elkezdesz hasonlóan táplálkozni,mint ő

B) ő hízik meg melletted

2017. jún. 25. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!