Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Nektek bejön ez...

Lányok, nők! Nektek bejön ez a test? A tízes skálán hány pontot adnátok rá? Miért tetszik/nem tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 21. 12:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
10/7 túl izmos
2019. jún. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%

Azért vegyük figyelembe, hogy egyik "lyúúúúly, túl iszmos!" kislány sem utasítaná őt vissza.


Akkor sem, ha "nem teccik".


Nőket felesleges ilyenről kérdezni, mert fogalmuk sincs arról, hogy mit akarnak.

2019. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem, nekem túl izmos.

Az ilyet jobban szeretem: [link]

2019. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, írhattok még.
2019. jún. 22. 12:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Helyes srác arcra, meg amúgy is az lenne, de én örülnék, ha nem tolná túl annyira ezt a dolgot. Ugye te se gondolod komolyan, hogy ez az erezettség a karjain szép. Tudod az ember az emberi lényekhez vonzódik, nem az ilyen űrből jött nem is tudom miféle fura fajokhoz.
2019. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ma 12:34. Nyilván ő is ember, ezt te se gondoltad komolyan. Én férfi vagyok és gyúrós is, szerintem baromi jó teste van a srácnak. A nők kicsit másképp viszonyulnak egy túl izmos testhez mint mi férfiak.
2019. jún. 22. 14:29
 17/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jön be, 10-es skálán 0. Nem szeretem ha valaki kigyúrt, nem vonz, ahogy a túl vékony sem.
2019. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
nem jön be...semmi természetesség nincs benne
2019. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én férfi vagyok, 41 éves, járok konditerembe, szálkás is vagyok, de nem ekkora izomtömeggel. Én is azt tapasztalom, hogy a nők többsége a szálkásan izmos, nem túl kigyúrt férfitestet tartja ideálisnak, a túl izmos megrémíti őket.


Bennem férfiként mindig felmerül a kérdés, hogy vajon a férfiak szemében a nagy izomtömeg elérésének vágya (amely ezek szerint nem egyezik a nők ideális férfitestről alkotott elképzelésével) vajon nem látens homoszexuális hajlamokban gyökerezik-e. Az ilyen pasik sokkal inkább maguknak és egymásnak akarnak megfelelni, nem a nőknek.

2019. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Az, hogy a saját ideálképednek akarsz megfelelni miért látens homoszexualitás?
2019. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!