Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » En nem tartom magam szepnek,...

En nem tartom magam szepnek, de megis megneznek az utcan nagyon sokan. Miert?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan megneznek a pasik az utcan, de tenyleg nem ertem miert, semmi extra nincs bennem szerintem, tok atlagosan nezek ki. Letezik olyan, hogy valakinek olyan a kisugarzasa, hogy bevonzza ezt ?

Kepeken abszolut nem nezek ki jol, de eloben tok sokan szepnek mondanak.

Ma is ultem kint a padon, es egy apuka vitte a kisfiat, es mondta , hogy “nezd a viragokat, meg a szep lanyt a padon”... es akkor is gondolkoztam, hogy en szep? 😅😂

Meg csomoszor leszolitanak a heven is sracok, (akik aztan lehet hogy minden masodik lannyal megcsinaljak ezt, valamelyik majd csak osszejon alapon) .. az egyik azt mondta, hogy nagyon erotikus a kisugarzasom😂


2019. jún. 22. 17:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van egy fiu haverom, akivel sokat logunk egyutt. O is mondta, hogy csomo pasi megnez mikor setalunk pl😮 vagy a fiuk minden csajt megneznek?
2019. jún. 22. 17:32
 2/13 anonim válasza:
Holnaptól a hévezek,hogy lássalak:)
2019. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Elég sok csajt megnézünk de ha téged is akkor ezt vedd bóknak, hogy megütöd az átlag pasinál azt a szintet amit már vonzónak tart.

Bár ez, hogy leszólítanak most nem tudom, hogy azt jelenti, hogy annyira jó nő vagy, hogy nem tudják magukat türtőztetni vagy csak épp annyira vagy szép, hogy még látnak rá esélyt, hogy nem zavarod el őket :D

2019. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért mert gyönyörű vagy és eszméletlen a szexuális kisugárzásod...
2019. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mi ilyenek vagyunk, mindenkit megnézünk. :c
2019. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Aki jól néz ki, meg szép, azt igen!

Ma is volt hogy hazafele jövet láttam egy olyan 40-es nőt hogy utána fordultam, aztán amit láttam, kb összehúztam a szám mint amikor kökényt eszik az ember. Én elég sportos alkat vagyok, amikor mentem el mellette, fél szemmel a napszemüveg alatt egy lopott pillantást azért tett, aztán ment tovább!

2019. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha mutatsz képet, megmondom! :)
2019. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kib..tt jó csaj lehetsz, ennyi:D
2019. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A gravitációt sem kell elhinni h van mégis hat mindenkire.. ez kb ilyen :)
2019. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
jó csaj vagy, ennyi :D
2019. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!