Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing gyógyulás?

Nyelvpiercing gyógyulás?

Figyelt kérdés

A héten csináltatnám meg a nyelvpiercingem,de alig két hét múlva mennem kellene egy családi ebédre. Annyi idő alatt mennyit tud gyógyulni? Tudok majd valami szilárdat enni?

Plusz nehány kérdés azokhoz akiknek van.

A csók milyen egy friss nyelvpiercinggel? Fájdalmas? És mindenképp lesz egy olyan kis kráter a golyó körül?

Tapasztalatokat írnátok vele kapcsolatban?

Minden hasznos válaszra megy a zöld kéz :)



2019. jún. 24. 14:00
 1/2 anonim válasza:
Csak pár napig nem ehetsz szilárd dolgokat, az hogy meddig fáj/kellemetlen az egyénenként változó. A barátnőmnek van nyelv pc-je neki kb 1-2 hét alatt begyógyult. Gondolom fáj frissen szuratva azt nem tudom. Egyébként már nem azért mit vársz? Még jó hogy ott van egy "kráter" bameg az egy lyuk
2019. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Két hét után szinte biztosan tudsz majd rendesen enni. A kráter és a fájdalom egyén függő, illetve a piercer tehetségétől is függ.

Nekem kétszer szúrtak nyelv pc-t, első alkalommal nagyon fájdalmas volt és nem bírtam enni, beszélni, folyamatosan vérzett. Második alkalommal már aznap hamburgert zabáltam és semmi bajom nem volt (a mekis hambi és krumpli remek kaja ilyenkor, mert nincs benne tejtermék és jó puha). A pierceren nagyon sok múlik, reméljük szerencséd lesz :)

2019. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!