Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a szebb,...

Szerintetek ki a szebb, Kunhalmi Ágnes, Kálmán Olga, Dobrev Klára?

Figyelt kérdés
Mindhárom nagyon művelt és okos nő. Melyik közülük a legszebb? Aki csak ócsárolni tud, kérem ne írjon!

#szépség #okosság #igazi nők
2019. jún. 27. 00:39
 1/6 anonim válasza:
69%
Egyértelmű, hogy Klára. Ha a fiatalkori képeiket nézzük, Klára veri őket. Ő egy igazi nő. Utána Olga és végül Ágika.
2019. jún. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ágika vadítóan bombanő. Teljesen rá vagyok gerjedre. A fürdőrucis képe VAAAAOOOO! Klára és Olga nekem túl hivatalos, már majdnem férfias, bár egyetértek az előzővel, Klára széparcú, és jó alkatú nő lehetett pár éve.
2019. jún. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem (nőként mondom) Kunhalmi Ágnes. Én azt gondolom, hogy sokkal idősebbnek néz ki a koránál a stílusa, az öltözködése, a beszéde miatt, de ez valószínűleg a politikai szerepe miatt is van. Ugyanakkor ettől függetlenül szerintem ő rendben van, jól néz ki az összkép. Kálmán Olga amolyan semleges az én szememben, nem mondanám se szépnek, se csúnyának, se semmilyennek. Dobrev Klára viszont számomra nem túl szép, sőt szerintem nagyon férfias és nekem emiatt picit transzi hatása van. Nekem nagyon fura, hogy így néz ki és közben egy magasabb nőiesebb hangom beszél... Bocsánat, hogy ezt mondom, de nekem tényleg ez jut róla eszembe. Fiatalabbak, hosszabb hajjal picit jobban nézett ki, de szerintem azért akkor sem volt egy kimondottan szép nő.
2019. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Klára: legszebb, Ágnes:2. Olga: legkevésbé vonzó. De ami igazán számít, hogy műveltek és okosak, ahogyan te is írtad.
2019. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%
Kunhalmi Ágnes (szomika :D) toronymagasan veri a másik két versenyzőt. K.Olga meg Gyurcsányné úgy néznek ki mint két leszbi, olyan férfias fellépésük van, ők nem szexik egyáltalán. Persze lehet valakinek pont az ő típusuk tetszik.
2019. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Kunhalmi jól néz ki. Szerintem szép nő, csak kicsit koravén.


Kálmán O. még dugható kategória, de az okoskodó h. liba személyisége roppant taszító.


Dobrev K. meg kifejezetten csúnya nő.

2019. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!