Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú hajú fiúk ti hogy...

Hosszú hajú fiúk ti hogy viseletek azt amikor le melegeznek illetve lánynak néznek titeket?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rombolja az alapból is nagyon rossz önbecsülésem és önbizalmam. 16/F

2019. jún. 29. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha téged ennyi zavar, akkor vágasd le a hajad olyanra, ami megfelel másoknak.

Érdekes módon ilyet még nem hallottam, hogy normális emberek ezért melegnek vagy lánynak néznének valakit - legfeljebb a 80+ korosztálynál, mert akkoriban senki nem hordott hosszú hajat férfiként.

Azonban ha valakinek ennyi elég az önbizalom romlásához, akkor ott eleve gondok vannak ezzel, szóval inkább azon kellene gondolkodnod, hogy miért nem mersz önmagad lenni.

2019. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alapvetően a legtöbb napon 0 az önbizalmam, de vannak olyan napjaim amikor pedig rengeteg (eléggé néha, általában ezek az “inges” napjaim) Levagatbi pedig nem akarom.
2019. jún. 29. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
A melegeknek mind rövid haja van - a hosszú haj férfias, az összes nagy hadvezérnek, királynak, rockzenésznek daliás hosszú fürtökben lógott a haja, hagyományosan az erő és a szabadság szimbóluma. Mondjuk ez egy 16 évesen még elég nehezen kivehető, akár röhejesen is mutathat, tinédzser hajviseleti tippeket nem szándékozok adni, de ha nem tetszik vágd le, majd megnöveszted később.
2019. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-esnek. És a Beatles fiúk? 1960-ban már világsztárok voltak.
2019. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
“A melegeknek mind rövid haja van”- te minden meleget ismersz? Mert nekem három meleg ismerősöm van, kettőnek közülük hosszú haja van. Ne általánosítsunk légyszi.
2019. jún. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"1-esnek. És a Beatles fiúk? 1960-ban már világsztárok voltak."


Elöször is 1960-ban még nem voltak világsztárok, csak akkor kezdték az egyedi stílusukat ismertté tenni.

Másodszor, ök nem Magyarországon éltek (kezdetben öket is piszkálták a hajviseletük miatt, aztán megszokták, hogy ök a furcsa valakik, de az átlag továbbra sem viselt ilyen hajat ott sem), de akkoriban még itt gyakorlatilag senkinek nem volt hosszú haja.

Az Illés-Omega-Metró együttesek voltak az elsök, akiknél ez bejött divatba, de magánemberek nem - még a fiatalok sem - igaznán jártak hosszú hajjal. Ez késöbb, a 60-as évek második felében kezdett valamennyire elfogadott lenni, és éppen az akkori felnöttek (akiknek a gyerekei közt volt hosszabb hajú is) azok, akik ma a 80+ korosztályba tartoznak.

A tölük fiatalabban - ma 60 körüliek - azok, akik annak idején hosszú hajjal "lázadtak", ök nem hiszem, hogy bármit is szólnának ma egy hosszabb hajú fiúnak.

2019. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az öregebb (60+) korosztályt nem úgy vettem észre hogy érdekelné, míg az 50 alattiak néha úgy néznek rám mintha egy űrlény lennék. De a saját korosztályom ítélt el a legjobban, már talán maga a zenei ízlésem miatt is (gyűlölöm a mostani [2015- ] kiadott számok 99%-át, és a mainstream-et is. Így főleg nagyon sok Rockot kevesebb metált és legkevesebb késői folk-ot és bluest hallgatok)
2019. jún. 29. 19:49
 8/10 anonim válasza:

Nem vagyok se fiú se hosszú hajú, de azért megkérdezem - egy képet nem tudnál küldeni?

Nem kell magadról, elég egy hasonló hajstílus. Hosszú meg hosszú között is van különbség. Jó lenne tudni, miről is beszélünk pontosan.


De nem értem - ha valami ennyire fontos neked, akkor miért rombolja az önbizalmad, ha másoknak nem jön be? Ha mégsem annyira fontos és még rombolja is az önbizalmad, akkor meg miért nem változtatsz?

2019. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Alapvetően valami ilyesmi hajam van [link]

A különbség az hogy nem ennyire göndör és talán kicsit hosszab is (most a legrövidebb helyeken is az allamig, alja öcsi míg ér) jah meg persze nincs szakállam se.

2019. jún. 29. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Oké, a hosszú hajaddal lebuzziznak, de borbélyhoz nem akarsz menni. Akkor mi a probléma, minden megy tovább, ahogy eddig.
2019. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!