Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki megmondja, miért...

Valaki megmondja, miért tartják magukat ezek a viseletek ennyire?

Figyelt kérdés
Csak már kell egy hely, ahol kiírhatom. Szűk farmer, hülye seggel, bokán ráncolódó - SENKINEK nem áll jól. Aki húsosabb, annak azért, össze-vissza lecsúszva, aki vékony, az eg ypókhoz hasonlít. Iszonyú nadrág. És a tornacipő... IStenem, mindig eszembe jutnak a tesióráink ezekben a silány, lábszaggeneráló cipőkben. A fiúk is, de főleg a lányok nagyon rosszul néznek ki, mintha lepukkant szegénytelepről jönnének. Öltönyhöz is torncipő, jaj... Téged mi zavar?
2010. jún. 8. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

a csőnadrág főleg a hosszú lábú, nagyon jó alakú nőknek áll jól.

nekem a latexnadrág nem tetszik, amiben mindenki úgy néz ki, mint egy domina.

2010. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pedig a latex naci jó, főleg annak akinek nagyon jó alakja van. :D
2010. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

a szűk csőnadrág vékony, hosszúlábú lányoknak jól áll, alacsonyaknak, meg akiknek feleslegük van és fiúknak NEM.

a tornacipő pedig úgy jó, ha nem koszos, szakadt, nem 300 Ft-os kínai, hanem inkább Converse,v. egyéb, és hozzá illő stílusú ruhákhoz hordják, öltönyhöz tényleg gáz.

2010. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem az az ülepes" nadrág nem tetszik. Azoktól egyszerűen hülyét kapok:D Annyira idétlen:DD

De ízlések és pofonok:) Nekem pl van tornacipőm és szeretem is:) Bár én csak sportosabb ruhákhoz hordom:D

2010. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szió!


A tornacipő öltönyhöz tényleg elég cudar viselet:S Meg a nagy ülepes gatya is:(((


De én is szeretem a csőgatyákat és kikérem magamnak nekem jól áll:) És a tornacipő nagyon kényelmes viselet. Viszont nem mindig vagyok "ilyen" nem szeretem a tucat dolgokat, vannak más fazonú nadrágaim is és magassarkú cipőim is.


L/18

2010. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én szeretem a converse cipőimet :D és nincs lábszaga! :D még sose melegedtem bele inkább cipő és műanyag szaga van és bevallom ez a típus vagyok http://www.youtube.com/watch?v=iY6VroKoB8E

:D

2010. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
-mármint nem műanyag hanem gumi szaga van :D
2010. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

én imádom a tornacsukámat. azelőtt is azt hordtam hogy ilyen nagy divat lett volna és azután is ezt fogom. Miért kéne egy rohadt kényelmetlen magassarkúba fájdítanom a lábamat meg ki tudja mennyit költenem rá??? hogy valaki nehogy gondolja rólam hogy "csöves" vagyok??!!


sok dolog van a divatban ami nem tetszik, de amíg a kényelemre meg az egészségre nem megy rá tőlem aztán abban, meg akkora zsírpárnákkal mászkál mindenki ahogy kedve tartja.

2010. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Hahó, itt szabad nyűgösködni? Tehát: miért öltözik sok nő -korától, alakjától, alkalomtól függetlenül- kiskának? Mintha a legtöbb budapesti nő/lány örökké éppen buliba indulna. De könyörgöm, hétköznap délben is? Valaki mesélje már el, mire ez a nagy hűhó?

És NEEEEM, nem azt mondom, hogy ápolatlanul, vagy éppen csadorban kellene járnotok. Csak hát az a csipetnyi ízlés, finomság... sejtessétek, ne pakoljátok ki az "árut"!

2010. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, ezen én is elgondolkodtam. Tényleg úgy néznek ki sokan mint egy ká, a cél is ez valószínűleg, de ha megmondanád neki, ki lenne akadva.
2010. jún. 9. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!