Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet percre pontosan...

Hogyan lehet percre pontosan leolvasni az olyan órát amin nincs semmilyen jelzés csak a mutatók?

Figyelt kérdés

[link]


Itt van például ez ,ezen le tudja valaki olvasni a pontos időt vagy ez csak ilyen dísz óra?


2019. jún. 30. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Percre pontosan nyilván sehogy. De azért ha ránézel, nem olyan bonyolult megállapítani az időt
2019. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sehogy, az ilyen divat óráknak nem az a célja, hogy leolvasható legyen.
2019. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , már azt hittem én vagyok hülye hogy nem értem...Szóval ezek csak látvány kedvéért vannak...


Persze nagyjából meg lehet állapítani de ha mondjuk buszra mész nem mindegy az a pár perc tévedés :D

2019. jún. 30. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem is megvan a véleményem az ilyesmiről... Legalább ezen van egy felirat, amiről tudod, merre van a lefelé meg a felfelé, láttam én már olyan órát, ahol itt elakadt a történet... Figyelj, ha valaki ilyet les egész életében, az persze ránézésre rögtön tudja, én viszont nem szeretnék egy időpont megtudásához másfél perces fejtörőket játszani...
2019. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek
2019. jún. 30. 16:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha buszra mész, egyébként sem árt időben ottlenni. Szóval, ha 32-kor indul a busz, nyilván fél előtt ott kell lenned. Azt meg látod rajta
2019. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!