Ti vissza mennetek?

Figyelt kérdés
Most ertem haza a kormostol,akihet jarok mar fel eve kb. De valami ocsmany lett a kormom. Szerintetek mit tegyek? Vissza mennetek reklamalni, vagy hagyjam a francba, es keressek mast?
2019. júl. 1. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi benne az ocsmány? Mindig ilyen vagy most először fordult elő?
2019. júl. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ott voltál nem tűnt fel?

Én ott helyben reklamáltam volna, hogy javítsa ki.

Ha nem vagy megelégedve akkor szerintem a legjobb ha keresel mást, lehet hogy legközelebb is elrontja vagy kellemetlen lesz a viszonyotok ha sokszor szólsz neki hogy rosszul csinálja.

2019. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem fordult meg elo. Amikor csinálta nem láttam rajta semmit. Most hogy haza ertem, na mondom lovok egy fotot a ferjemnek. Hat borzaszto. Amikor vegzett velen, csak fizettem es jottem, mert mamival voltak a gyekocok itthin, es siettem.
2019. júl. 1. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:

De mi lett rajta borzasztó?

A színe nem tetszik vagy a minta, vagy a formája?


A helyedben én nem reklamálnék már, hanem keresnék másik körmöst, ha tényleg csúnya lett(és esetleg nagyon drága is). De persze minden ember más, én ezt tenném. :)

2019. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is pofàtlan dolog a távozàs utàni reklamàció.

Meg ott kellett volna megnézned rendesen hogy tetszik e.

2019. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy, töketlen vagyok ahhoz.
2019. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Gusztustalan a műkörmöd? Nyugi, ez a normális érzés.
2019. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!