Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti vissza mennétek az előző...

Ti vissza mennétek az előző munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Fél éve jöttem el az első munkahelyemről mert besokaltam elegm volt mindneből. De nem haraggal váltam el senkitől sem. Azóta is tartom a kapcsolatot egy két munkatársal és egy kettő megjegyezte hogy mennjek vissza. Állatartással foglalkoztunk tehát azt jelenti hogy mindig menni kell. Eddig még nem volt másik munkahelyem nem tudom máshol milyen de a régi hiányzik. Tisztában vagyok vele hogy mi várna rám de jó voltam abban amit csináltam. Amíg nem dolgoztam elvégeztem egy tanfolyamot ami teljesen más irányú mint az állatok.

2018. jún. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Soha nem mennek vissza, oka volt neked is hogy eljottel onnan. Probald ki milyen masik helyen, ha visszamesz csak egyhelybe toporogsz. Milyen tanfolyamot vegeztel?
2018. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza, főleg nem nosztalgiából. Előre haladunk, nem hátrafelé.
2018. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igazatok van. Csak nagyon vissza gondoltam milyen jó volt de mellette ott vannak a sok negatív dolgok is. :)
2018. jún. 20. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél megint besokallni, akkor menj! 😃
2018. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!