Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A műkörmösök szeretik ha...

A műkörmösök szeretik ha visznek képet a vendégek telefonon hogy milyen formát, színt szeretnének vagy nem?

Figyelt kérdés
megyek körmöshöz jövőhéten és találtam egy tökéletes képet arról hogy milyen formát és színt szeretnék sőt a hosszúság is tökéletes a képen és nem tudom hogy ezt sértésnek vagy nemtudom minek venné ha így odaraknám elé hogy pontosan ilyet szeretné(nyilván pontosan olyan nem lesz) szóval légyszi ha körmös vagy leírod hogy te azt szereted ha a vendégek(első alkalomról beszélek,aki régóta jár nála már tuti kialakult egy örök forma) visznek képet hogy milyen forma és hossz legyen vagy nem szereted illetve akik járnak körmöshöz ti is visztek képet vagy elmondjátok előre is köszi

2019. júl. 8. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte szalonba jártam ahol több körmös dolgozott, mindig azt hallgattam hogy egymásnak panaszkodnak ha a vendég nem tudja mit akar és ott gondolkozik, válogat, variál és fél óráig tart kitalálnia amit akar.

Nekem örültek ha mondtam milyen színt, formát szeretnék, volt hogy vittem képet hogy ilyet vagy hasonlót szeretnék. Gyorsabb megmutatni a képet, mint elmagyarázni, főleg ha összetettebb mintáról van szó, mert nem biztos hogy ha elmondod, úgy értelmezi a körmös ahogy te szeretnéd.

2019. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog a kép, szeretem, ha a vendég elképzeléssel jön.

Viszont...

Azt ne várja el, hogy kottára ugyanolyan lesz a körme, mert nem biztos, hogy van ugyanolyan színem, vagy ha van, ki tudja, mennyire van agyonfilterezve a kép, amitől pl a képen a babakék egyébként fehér volt, mert megkérdeztem a készítőjét,aki megadta a pontos színkódokat.

Sok külföldi cég terméke itthon nem beszerezhető, így ha jön a vendég egy instás képpel, nem biztos, hogy megvalósítható.

Azt se várja el, hogy a világbajnok munkáját 1:1-ben megfestem, mert lehet, hogy nem fog menni. Ha igen, akkor az plusz idő, ami plusz pénz.

A saját munkámat sem tudom kétszer megcsinálni egyformára, másét pláne. :)

Szóval nyigodtan vigyél képet, de legyél rugalmas is.

2019. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es köszii

2-es igen perszee értem nem is várom el hogy pont olyan szín legyen, nem is kell feltétlen csak hasonló, illetve a formát is csak támpontnak gondoltam hogy na valami ilyesmi, de akkor okés és kész tervekkel megyek majd köszönöm:::)))

2019. júl. 8. 23:09
 4/6 A kérdező kommentje:
mintákat nem is szoktam nagyon kérni tényleg leginkább csak a hosszt meg a formát akarom megmutatni neki hogy olyat szeretnék színt meg kigondolok és az övéi közül ahhoz a színhez legközeleb állót kiválasztom azt kész:)
2019. júl. 8. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szuper :) akkor a körnösöd szerencsés
2019. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)))
2019. júl. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!