Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Összementek a h&m-nél a méretek?

Összementek a h&m-nél a méretek?

Figyelt kérdés

Régi h&mes ruháim 32esek mind kényelmesek rám

Múltkor 34est rendeltem ez bő is volt nekem.

Most 32es farmert rendeltem és kicsi feltudok venni de szétnyomja a bordám.

34 és szoknya kicsi (mondom régi h&mes 32es és jó...)

Ez még kicsit szorít pedig nagyobb egy mérettel.

Akkor az xses body meg crop top olyan méretű mintha a kislányomnak szabták volna.

163 centi vagyok 45 kg és 11 12 éves kislány méretű h&mes nacit is hordok ami kényelmes (ez is egy régi darab)

Mi változott 2 3 év alatt összementek a méretek?


2019. júl. 9. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
h&m mindig is összevissza méretezte a dolgait. Mindig 2-3 méretet vittem be a fülkébe és valamelyik csak jó lett.
2019. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Össze vissza méretez... 38as méretemre nem jött fel a 44es nadrág...
2019. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Össze-vissza. Legutóbb pl. egy s-es ruhát és egy 42es nadrágot vettem, de van onnan mindenféle méretű cuccom. Jó, biztosan fazontól is függ, de azért tényleg durva.
2019. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Eleve nem is egyformák, nekem 165 cm/45 kilóval van 32, 34 és 36-os ruhám is onnan. Egymásra rakom őket és tök ugyanott van mindnek a válla vagy a hossza csak a szám más bennük.
2019. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Farmer szétnyomja a bordád?


Hova húzod azt a nadrágot? Vagy nadrág és melltartó egyben?

2019. júl. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!