Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan lányt, nőt...

Linkelnétek olyan lányt, nőt aki szerintetek kiemelkedő szépség? Olyan akire szinte mindenki azt mondja, hogy "de gyönyörű"

Figyelt kérdés
2019. júl. 11. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Vannak ilyen ismerőseim, de nem hiszem, hogy örülnének, ha csak úgy kitenném ide a képüket :(

Hírességek közül sztem Clemence Poesy nagyon szép, de hogy mindenki egyetért-e ezzel, azt nem tudom.

2019. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Olyan nincs hogy valaki mindenkinek szép legyen.

Női szemmel szerintem Jennifer Aniston, Selena Gomez és Emma Watson szép.

Illetve Nina Dobrev is szép volt a vámpírnaplók sorozatban. Mostanra szerintem megcsúnyult picit.

2019. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Aki nekem tetszik, az lehet, hogy neked nem.


[link]


[link]

2019. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem Shay Mitchell az, akire mindenki azt mondaná, hogy szép

[link]

2019. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Számomra Grace Kelly a valódi, időtálló szépség megtestesítője, nem hiszem, hogy van bárki a világon, aki csúnyának vagy akár átlagosnak látná.

[link]

Annyira természetes(nek tűnő), nőies és arisztokratikus!


Szerintem még Sandra Bullock is nagyon-nagyon szép még ötvenesként is. Nem mondom, hogy nem volt plasztikai beavatkozása, de nem vitte túlzásba, nem lett úgy elcs.szve, mint pl Nicole Kidman vagy Kyle Minogue. Szerintem Sandra szépsége pont abban rejlik, hogy olyan "lány a szomszédból" jelenség, mégis észreveszi az ember, ha valahol feltűnik.

2019. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
66%

Michele Alves, valami csodaszép ez a lány! *.* .

[link]

2019. júl. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Hát, ugye kinek mi. "Nekem" meg vannak azok, akik szerintem eszméletlen szépek, de lehet, hogy valaki pont őket látja átlagosnak vagy semmi extrának. :) De azért linkelek párat:


Shay Mitchell szerintem is gyönyörű:

[link]


Akkor szerintem Emeraude Toubia is nagyon szép:

[link]


Igazából nagy gondban vagyok, mert hirtelen nem jut más az eszembe. Mert ők szerintem nemhogy csak gyönyörűek, de van is bennük valami különleges. Na, most tudnék legalább 10 nőt felsorolni kapásból, akik szerintem szintén gyönyörűek, viszont bennük nem feltétlen látok akkora különlegességet mint a fent említettekben. :)

2019. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem Melanie a leggyönyörűbb: [link]


Persze mindenkinek más tetszik. Illetve az egyik volt évfolyamtársam is eszméletlenül szép.

2019. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Audrey Hepburn szerintem szintén időt álló szépség
2019. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem:


[link]

2019. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!