Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Új műkörmöshöz telefonon vagy...

Új műkörmöshöz telefonon vagy SMS-ben illik bejelentkezni? Gondolok itt arra, ha dolgozik nem zavarja az állandó telefoncsörgés?

Figyelt kérdés
2019. júl. 14. 06:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel. Ha éppen nem tudja felvenni, akkor vissza fog hívni, amint alkalmas neki.
2019. júl. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyértelműen telefonon. Főleg, hogy írtad, új körmösről van szó. Így visszakérdezhet olyanokat, amik befolyásolják a munkáját. Meg én ha felhívok egy körmöst, akinél még nem jártam, jobban szeretem letisztázni az elején, hogy porcit vagy zselét szeretnék, milyen hosszút és stb.

Sms-ezni nem szívesen sms-zi le szerintem egy körmös ezeket az amúgy alapdolgokat. :)

2019. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel. De ne felejts el bemutatkozni, elmondani, hogy mit szeretnél. (nálam mostanában ezek elmaradnak. Rögtön azzal indítanak, hogy "mennyi egy műköröm"... Na ilyeneknek nincs időpont.

Nem szeretem az üzenetes időpontkérést, mert kb így néz ki:

V: Szia! Szeretnék időpontot géllakkra.

Szia! Mikor lenne jó?

V: Jövő héten bármikor.

1. időpont megfelel?

V: Nem, akkor orvoshoz megyek.

2. időpont?

V: Sajnos akkor dolgozom

Akkor mikor lenne jó?

V: 1. Időpont?

Nem jó, inkább hívj fel.


Na ez az, amire nincs idő munka közben.

2019. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!