Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor szünik màr meg ez a...

Mikor szünik màr meg ez a fajta”divat”?

Figyelt kérdés

Èn csak “arabb*zik”nak hívom öket.Tudjàtok ezek a 20-30 èves “fiúkàk”akik a borostàt borotvàval körīvesre vàgjàk meg a nyakuknàl is leszedik mellè a belött sèró ès akkor ö a raj(nem mellessleg ezt legibkàbb a C tipusú etnikai csoportnàl figyeltem meg tisztelet a kivètelnek szigorúan!)szerintem valami förtelmesen nèznek ki,mellè az a rèpagatya vagy nem is tudom minek hívjam 🤮


Mi manapsàg ez a nagy arab stilus majmolàsa?



#arab #vagány #mittudomèndevisszataszító
2019. júl. 14. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
en sem vagyok odaig erte, de szerintem vannak akik tudjak viselni, es szerintem a romaknak egesz jol all. vannak kreativ “alkotasok” meg persze vannak amik eleg homisan neznek ki... ha ilyen atmenetesre van nyirva a haj szerintem kifejezetten jol tud kinezni. viszont ami mar tulzas mikor a szemoldokukbe csikot nyirnak. szerintem inkabb ez, minthogy valaki honapokig nem megy fodraszhoz, meg sem borotvalja magat. legalabb ok apoltak es torodnek magukkal meg ha ez neked nem is tetszik...
2019. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen ez egy undorító stílus olyan mintha fílccel lenne megrajzolva.

A szakáll nyaknál való leborotválásának megaztán nem tudom mi az értelme.


Ami még idegesít az a belőtt séró mellé a hosszú igénytelen kezeletlen Kossuth szakáll, az valami gyalázatos.

2019. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!