Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavasz bőrtípusba tartozó...

Tavasz bőrtípusba tartozó embernek ez a fajta kék jó pulóverszín?

Figyelt kérdés

Eközött a kék között:

Red:56

Green:75

Blue:182

Körülbelül ilyen színű az új pulcsim. Eközött és az ugyanolyan szabású élénk piros között vacilláltam.

Kicsit ilyen fényes anyag; de amúgy ilyen pamut, és nagyon ízléses.

A piros kb

R:248

G:3

B:2

Valami ehhez hasonló színű volt.

Szal eközött a két szín között vacilláltam, mind a kettő nagyon tetszett felvevetlenül, meg magamon is:)

A netes írások alapján egyértelműen a tavasz-típusba soroltam magam. :)

Egyébként van egy pici ilyen barackos fénye a bőrömnek, sötétbarna a hajam, zöldesbarna a szemem.


Szóval jó ez a fajta kék szín ilyen embernek?:) Nagyon tetszik mindkét pulcsi, végül a kéket hoztam el:) De a piros is nagyon cool:)



2019. febr. 15. 16:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Sápasztással (is) kapcsolatos a kérdés; de amúgy tényleg szép is meg jól éreztem magam a pirosban is, amikor fölpróbáltam. :) Ez a fajta kék tud élettel telíteni? És a piros szín? Meg amúgy világos nagyon a bőröm, de nem olyan fakó fehér, de azért világos:) De amúgy még fehér, nem sárga, de van neki sárgás fénye. :) Szóval tavasz vagyok:D Megnéztem még a példákat is, azok szerint is a tavaszok közé tartozom; és akkor kíváncsi lennék az ilyen színes véleményekre a kékkel és a pirossal kapcsolatban:)
2019. febr. 15. 16:08
 2/9 A kérdező kommentje:
*sápasztás és esetleges karikás szemek tekintetében érdeklődnék, melyiket emeli ki; melyiket ellensúlyozza?
2019. febr. 15. 16:09
 3/9 A kérdező kommentje:

*Vagy esetleg mindegy?:)

Egyébként volt még egy ilyen égkék darab, azt nem éreztem annyira magaménak azt a színárnyalatot:) Tehát egyértelműen a kicsit sötétebb, ilyen kicsit fakóbb sötétkék, és az élettelteli piros között vacilláltam:)

2019. febr. 15. 16:10
 4/9 A kérdező kommentje:

Mármint, égkék alatt kb ezt értem; amelyiket elvetettem, amelyiken még nem is filóztam, hogy legyen-e esetlegesen ez:

r:35

g:168

b:248

2019. febr. 15. 16:12
 5/9 A kérdező kommentje:

(Ott tudjátok megnézni a színeket; hogy paintben színek szerkesztése; vagy edit colors)


A kék kb ennél picinykét sötétebb, leheletnyivel:

[link]

A piros kb ilyen:

[link]

Az égkék kb ilyen

[link]

2019. febr. 15. 16:21
 6/9 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket, ami szerint a tavasznak mind a kettő jó:D

A tavasz típusnak a piros élénk árnyalatai nagyon jól állnak

Szintén a tavasz típusnak ajánljuk a marinkék és az égkék színeket

:D:D

Itt írja:)

[link]

Tehát jól éreztem én, hogy mind a kettő jó lesz nekem:):)

Mondjuk itt picit máshogy írja le a csoportokat; mint az előbbi két cikknél, amit néztem; de megnéztem a példákat is, szóval egyértelműen tavasz vagyok:)

[link]

2019. febr. 15. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az általad linkelt színek, mind jól állnak a tavasz típusú embereknek.

Nekem az első kék jobban tetszett, de az ég kék sem rossz, bár szerintem az már súrolja a türkiz határát.

A linkelt piros felső is szép, bár biztosan csini leszel a új kék felsődben. :)

2019. febr. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Továbbá: a kék, és a piros szín is tud élettel telíteni.

Ha a szemed is kék, akkor a kék pulcsi - ing - felső visszatükröződve rá, kiemeli a színét. :)

Ha karikás lenne a szemed, azt ne a pulcsit színétől várd, hogy elfedi, hanem erre keress házi / DIY helyreállító módokat.


Pl ezt: [link]

2019. febr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mentek a zöldek!:)
2019. febr. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!