Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16-21 év körüli lányok. Ti...

16-21 év körüli lányok. Ti vonzónak találjátok a borostát egy korotokbeli fiún, vagy inkább a babaarc tetszik?

Figyelt kérdés

2019. júl. 20. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a borosta úgy néz ki, hogy itt egy pamacs, ott egy pamacs szőr akkor ocsmány. Ha arányosan van akkor oké..

De inkább a sima arc tetszik.

2019. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
33%

Kezdjük ott, hogy nem a korombeli fiúk kellenek.

De ha csak simán a pasikat nézzük (kortól függetlenül) akkor borosta.

2019. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

Borosta

21l

2019. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
Nekem személy szerint a babaarcúak. Lehet a koromból kifolyólag, de általában vonzóbbnak találom őket. Persze ez személy függő kinek mi áll jobban. 17L
2019. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A borosta a kedvencem. Egyénfüggő, hogy pontosan milyen, a barátomon kb 3 napig ideális kinézetű, egyenletes is, utána már szakáll kategória, az már nem tetszik annyira. 19/L
2019. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik a borosta, de mivel szeretem, ha puha az arca a páromnak mikor hozzámbújik; a gyakorlatban jobban szeretem, ha nincs. Viszont van akinek eszméletlen jól áll.
2019. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én fiú vagyok, de engem is megdobhatna valaki egy alig használt, borostás szépfiúval. Privátban egyeztethetünk, aki tud ilyet. Köszi!

UI.: Igen, imádom a borostát.

2019. júl. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha jól áll neki, akkor nagyon is bejön :D
2019. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!