Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Rick és Morty...

Szerintetek Rick és Morty pólót hordani ciki? Nem röhögnek ki az utcán szerintetek? Nem gyerekes? 20/F :/

Figyelt kérdés

2019. júl. 23. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki :D
2019. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki. Nekem is van Rick and Morty pólóm. Engem sem röhögtek ki. Más fiúkon is láttam, őket sem röhögték ki. A Rick and Morty nagyon jó sorozat. Egyáltalán nem ciki a pólót hordani. 21/F
2019. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! :D Akkor majd rendelek. A szuper epizódjaim ezek:

Űrlény fej amikor elteleportálja a Földet

A dimenzió tévé, képzelet vírus, szerelem vírus, rémálom az eb utcában, uborka Rick, amikor megállítja az időt és a szülők Titanic kalandra mennek és ott van egy szexi takarító banya :D és még néhány szuper epizód. Nektek mi a kedvenceket?

2019. júl. 23. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az uborkás, illetve az “emlékes” amikor megmutatja Mortynak, hogy miket törölt ki belőle.
2019. júl. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Rick és Morty 16 karikás, szóval mégis hogy lehetne gyerekes?
2021. ápr. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!