Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki lenne egy...

Szerintetek ciki lenne egy középiskolás lányak ez a szett? Nem igen gyerekes?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 8. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan már túlvagyok a középiskolán, de azt gondoltam volna, hogy manapság ez számít menő holminak... Hát, nekem nem tetszik, de fene tudja, mi mostanság a körötökben a divat. Ha neked tetszik, hát vedd meg és használd egészséggel.
2012. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok kilencedikes, és szerintem nem gáz. /Olyat válassz, amit akár több éven keresztül is használhatsz (akár a középsuli végéig), bár ez nem kötelező./

Az a lényeg, hogy a sok tk., meg minden más cucc elférjen benne.

2012. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit dedós,de ha neked tetszik akkor vedd meg.

A tolltartó viszont kifejezetten általános iskolás,abból is alsós kb. én azt tutira kihagynám a szettből.A táska meg a mappa még elmegy végülis.

2012. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom hol laksz, vagy hova jársz, de én ezt semmi képpen nem venném meg. A tolltartó tényleg alsó tagozat (gimibe nem kell tolltartó, van nálad egy toll, és kész). A mappa elmegy, sőt egész jól néz ki. A táska viszont megint alsó tagozat, nálunk mindenki normális kézitáskát hord (értsd pl. [link] vagy google->handbag)
2012. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
utolsóval értek egyet
2012. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik szerintem vedd meg neked kell tetsszen. Attól hogy másoknak nem jön be te még hordhatod...
2012. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túlzás ez a dedózás ha ő ezt szereti hordja. Mint például az is hogy egyesek szerint a háti táska dedós dolog nekem még ma is megvan és használom sosem szerettem a váltáskákát. Mindenkinek más ízlése van 20l
2012. máj. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Najó.. Én 17 éves vagyok, most fogok érettségizni blablablaa, és Barbie-s füzetem van, meg Hercegnős ceruzám. És kit érdekel? :DD
2012. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól olvasom? Az van odaírva, hogy: középiskolás lányak ?!?

:) Gondolom, csak véletlen írtad el, de ha fele annyit foglalkoznának a mai fiatalok a tanulással, mint bármi mással, akkor semmi baj nem lenne.

Aúgy meg szerintem jó a szett, bár a tolltartó (szerintem) általános iskolás kategória, de ha tetszik akkor oké.

2012. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!