Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » HotVip models hallotatok már...

Wolfye333 kérdése:

HotVip models hallotatok már róla? Mi ez és mit kell csinálni pontosan? Aki dolgozott vagy dolgozik még ott le tudná nekem írni a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Tehát mit kell pontosan csinálni? tényleg úgy van ahogy azt leírják? ez egy erotikus munkavégzés vagy beszélgetni kell? mit kell csinálni a kamerába? fizet?aki tud nagyon részletes leírást adni mit tapasztalt vagy privátban is írhat mindent tudni szeretnék róla nem ködösített verziókra vagyok kíváncsi hanem amit igazából kell végezni... köszönöm

#nők #pénz #modell #webkamera #erotika #vebkamerás munka #hiteles munka
2019. júl. 25. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
31%

Erre a kérdésre a választ már egy másik kérdésnél is kifejtettem, úgyhogy csak bemásolnám ide annak egy részét amit ott írtam.

Azt, hogy lényegében pontosan miből áll egy modell munkája azt elég erősen a modell és az adott weboldal dönti el, ahol dolgozik. Így szerintem elég érdekes lenne konkrétumokat megfogalmazni bármilyen weboldalon, hacsak nem kötelező megtenni valamit. De nekem semmit sem kötelező megtennem, én magam döntöm el, hogy meddig megyek el.

Így csak arról tudok beszámolni, hogy én mi az amit én csinálok és ez egyáltalán nem titok. Ha annyira érdekel, hogy én mit csinálok a kamera előtt, hát jókat beszélgetek, sokat sztriptízelek, táncolok, szerepjátékokat és olajos játékokat játszom és egy csomó olyan akár erotikus dolgot is megteszek, ami nekem még belefér és amit nem tilt a szabályzat, ami mellesleg elég erősen eltérő oldalanként. Csupa olyan dolgot teszek csak, amit az emberek a való életben is csinálnak csak épp én szívesen megteszem ezt a kamera előtt is a virtuális térben. És akkor mi van, ha mindez nekem belefér és még szeretem is csinálni? Elég sok lány van ezzel így.

2019. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy válaszoltál!
2019. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
18%

"Ne keverjétek már össze a Vip modelst más kamerás oldalakkal."


Ne is, semmiképp, mert a Vip Models nem kamerás oldal, hanem egy ügynökség, ami abból él, hogy az otthonról dolgozni szándékozó modelleket az ismert webcam oldalakra regisztrálja (amit ők nélkülük is simán megtehetnének), és ezért jutalékot szed.

Régebben kíváncsiságból lekértem a tájékoztatójukat, amiben egy linket találtam, amin keresztül a sexchat.hu- ra regisztrálhattam volna modellként. Természetesen az ő toborzó linkjük alatt, hogy aztán a nagy semmiért pénzt kapjanak a munkám után. Annyira gagyi volt, hogy majdnem megszakadtam a röhögéstől.

Persze eszemben sem volt regisztrálni, erre még két erőszakos emlékeztetőt küldtek, hogy le ne maradjak életem lehetőségéről. :D


Azóta látom, fejlődtek valamicskét, már nem derül ki a tájékoztatóból egyértelműen, hol is fogok dolgozni; de nincs új a nap alatt, nincsenek rejtett webcam oldalak (különösen nem ezen cég üzemeltetésében), ahova ne meztelenkedésért, maszturbációért, perverz szerepjátékokért vagy ismerkedés reményében érkeznének a nézők.

2019. szept. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!